פבר' 28

לארגן חופשה בניו יורק בכמה צעדים פשוטים

בקטגוריה חופשות יוקרה באמריקה

בואו נראה מה אתם צריכים בשביל לטוס לניו יורק לחופשה מקסימה. אמנם מדובר על יעד שנראה רחוק מאד, אך מכיוון שזהו יעד תיירותי מרכזי, התהליך איננו מורכב כל כך. קודם כל, עליכם לאתר טיסה מתאימה. אפשר למצוא טיסות ישירות שיוצאות מישראל לניו יורק דרך אל על או חברות התעופה האמריקאיות. עם זאת, ניתן למצוא חברות תעופה זרות נוספות, שיציעו לכם דילים עם חניית ביניים, כך שאם השיקול הכספי יותר חשוב לכם – אפשר בהחלט למצוא טיסה נוחה יותר.

חופשה בניו יורק עם חבילת נופש

כמובן שאם אתם יוצאים אל חופשה בניו יורק, אתם גם לוקחים בחשבון את העובדה שאתם צריכים לשהות בבית מלון. לכן, רוב האנשים שיוצאים אל חופשה בניו יורק, עושים זאת באמצעות הזמנה של חבילת נופש. חבילת הנופש כוללת בתוכה גם את המלון שבו אתם תשהו, וגם את הטיסה הלוך וחזור. הדבר משתלם במיוחד, שכן חבילת הנופש כשמה כן היא – חבילה אשר מוזילה את העלויות של הנופש כולו. זה לא דבר של מה בכך, שכן עליכם לצפות למחירים גבוהים יחסית בניו יורק. תוכלו לבחור בין מגוון של חבילות נופש, כאשר גם כאן אפשר למצוא חבילות זולות. יש לא מעט מלונות בדירוג של שלושה כוכבים בעיר, שיוכלו להציע לכם שירות מעולה ותנאי אירוח טובים, וכל זאת במחיר נוח למדי.

ומה עם טיסות לתאילנד?

אם אתם בכלל מכוונים ליעד אחר לחלוטין כמו תאילנד, גם כאן יש לא מעט דברים שכדאי לדעת. כיום, אפשר למצוא עשרות טיסות לתאילנד שיוצאות לישראל כל שבוע. חלק מהטיסות הללו יוצאות מטעם חברת אל על, ומדובר על טיסות סדירות וישירות, ולעתים יש גם טיסות שכר, בעיקר בשיא עונת התיירות. לעומת זאת, אפשר למצוא טיסות לתאילנד של חברות התעופה הזרות. מדובר על טיסות עם חניות ביניים. קחו תמיד בחשבון שגם הטיסה לתאילנד היא ארוכה ואורכת כ- 10 שעות – כך שעליכם לבצע את השיקול של זמן מול כסף.

התגובות סגורות