מרץ 27

טיול מאורגן ליפן

בקטגוריה חופשות יוקרה במזרח הרחוק

שם המאמר: טיול מאורגן ליפן
דורג על ידי טטיאנה בתאריך 27.03.13
דירוג המאמר: 4.5

יפן היא אחת הארצות היפות במזרח הרחוק ומהווה מקור לתיירים מכל העולם, כולל מישראל. אפשר להגיע ולטייל בה באופן עצמאי או בטיול מאורגן ליפן. המטייל שבוחר להגיע ליפן בטיול מאורגן יכול להיות בטוח שהחברה איתה הוא נוסע תעשה הכל כדי שהוא ירצה לבוא פעם נוספת ובוודאי ימליץ לחבריו על הטיול.

Japan - Kyoto by Marc Veraart, on Flickr

הטיסה הארוכה ליפן מחייבת עצירת ביניים (בדרך כלל בסיאול) ולאחר התמקמות ללינת לילה יוצאים לטיול. לקבוצה מוצמד, לכל תקופת הטיול המאורגן ליפן אוטובוס ומדריך מקומי. בנוסף למטיילים ניתנים אוזניות שמע דרכן הם קולטים את המידע על האתרים והמקומות בהם הם מבקרים. לרוב הטיול המאורגן ביפן הוא בן כשלושה שבועות. מסלול הטיול מאורגן כך שהקבוצה מבקרת בערים החשובות של יפן ובאתריה ההיסטוריים וקדושים.

יש טיול מאורגן ליפן המיועד לנשים בלבד. זהו טיול לא שגרתי ואינו דומה לאף לטיולים הרגילים. הנשים עוברות חוויות של יפן האוטנטית ומבקרות בערים הגדולות ובאתריה הקדושים של יפן.

ספארי בקניה

קניה אחת המדינות הגדולות באפריקה מארחת מדי שנה תיירים רבים הבאים ליהנות מנופיה והיעדים האקזוטיים שהיא נותנת לתייר ובין המקומות בהם התיירים מבקרים הרבה הוא הספארי בקניה. שטח גדול המכיל חיות בר, שברובן נכחדו, שמסתובבות בספארי באופן חופשי.

התייר חוצה את הסאפרי בקניה באמצעות רכב שטח כשהנהג הוא גם המדריך והמוביל את יושבי הרכב למקומות בהם אפשר לראות להקות של חיות בר כמו אריות, נמרים, פילים ועוד.

בנוסף לספארי אפשר לטייל ולפגוש שבטים שונים החיים בטבע. עריה של קניה הן המערביות ביותר באפריקה. טיול לספארי בקניה מתאים לכל בני המשפחה וניתן להגיע אליה באופן עצמאי או במסגרת של טיול מאורגן.

 

התגובות סגורות