ספט' 03

כדורגל בתוך טיול מאורגן לספרד או תערוכות מכוניות בחו"ל בגרמניה?

בקטגוריה חופשות יוקרה באירופה

שם המאמר: כדורגל בתוך טיול מאורגן לספרד או תערוכות מכוניות בחו"ל בגרמניה?
דורג על ידי זייד בתאריך 3.09.13
דירוג המאמר: 4.5

טיול עם האישה הוא תמיד טיול רומנטי. היעד שנבחר יהיה אחד היעדים הרומנטים ביותר שיש באירופה או בעולם, הבילוי בעיר הנבחרת יסתובב סביב ישיבה בבית קפה או שופינג בין חנויות המותגים ובית המלון תמיד צריך להיות מהרמה הגבוהה ביותר. אך מה עם הגברים? מתי הם יוכלו לצאת לטיול שכולו שלהם?

U-19 Spain vs France. by Catherine Kõrtsmik, on Flickr

טיול מאורגן לספרד אל הקאמפ נואו של ברצלונה

אז הגיע הזמן להשאיר את האישה בבית, לקחת את החבר הכי טוב ולעלות על טיסה לחו"ל. שפע של מקומות מחכים לגבר שייצא מגבולות הארץ על מנת ליהנות מתרבות אירופית במיטבה. הסיבה הכי נפוצה שבעטיה נוסעים גברים רבים לחו"ל היא כדי לצפות במשחקי כדורגל, כשהיעד המועדף הוא כמובן ספרד. טיול מאורגן לספרד אל העיר ברצלונה יפגיש את הגבר עם משחק של הקבוצה האהודה ביותר בישראל, זו שגברה על מכבי תל אביב בכדורסל כקבוצה של המדינה, הרי היא ברצלונה המקומית. ביקור בקאמפ נואו יתחיל קודם כל עוד בבוקר המשחק עם סיור באצטדיון וסיור במוזיאון הקבוצה, שם תוכלו לצפות בכל השיאים אותם קבעה הקבוצה לאורך השנים, לראות תמונות של שחקנים מהעבר ושחקנים מהווה, לחזות בצלחות האליפויות והגביעים שחולקו לקבוצה מאז שהיא נוסדה וגם לרכוש חולצה של הכוכב האהוב עליכם מקבוצת ברצלונה.

טיול מאורגן לספרד אל הסנטיאגו ברנבאו של מדריד

בערב תוכלו להגיע שוב לאצטדיון, או להישאר בו עד לשעת המשחק, ולצפות באחת מהקבוצות הטובות בעולם טורפת את כר הדשא. מסי, צ'אבי ואינייסטה מהווים את ראש החץ בקרב השחקנים הטובים בעולם וכשכולם נמצאים במגרש אחד, הרווח כולו שלכם. טיול מאורגן לספרד יכול לספק גם את אלה שלא אוהבים במיוחד את ברצלונה ומעדיפים דווקא את הקבוצה הלבנה מעיר הבירה. הסנטיאגו ברנבאו, אצטדיונה של ריאל מדריד גם הוא מכין לאורחיו שפע של אטרקציות, כשלמען האמת למרות העלייה המטאורית של ברצלונה בשנים האחרונות, ארון הגביעים של ריאל עמוס קצת יותר. גם השחקנים שעולים על הדשא של הקבוצה מבירת ספרד הם לא אלמוניים בלשון המעטה, ונחשבים אף הם לאריות הכדורגל, כשחלקם אף נחשב לחלק מסגל אלופת העולם ואלופת אירופה, ספרד. אוזיל, סרחיו ראמוס ואיקר קסיאס הם רק חלק מהשמות, כשמעל כולם נמצא השחקן היחיד שיכול לתת מאבק מול מסי על תואר השחקן הטוב בעולם- כריסטיאנו רונאלדו.

תערוכות מכוניות בחו"ל בגרמניה

אבל כדורגל לא חייב להיות רק בספרד, הוא יכול להיות גם במדינות אחרות כמו אנגליה אליה בעבר הגיעו רוב התיירים ממדינות העולם כדי לצפות בפרמייר ליג המקומית וגרמניה, לשם מגיעים כיום יותר ויותר אוהדים בשל האווירה המיוחדת שנהוגה באצטדיונים ברחבי המדינה. באיירן מינכן ודורטמונד הן רק דוגמא קטנה למה שהמדינה הזו מסוגלת בנושא כדורגל, כשאם יש עוד משהו בולט בגרמניה ולשמו מגיעים גברים רבים, גם כאלו שלא אוהבים כדורגל, הוא תערוכות מכוניות בחו"ל. אין ספק שמסביב לעולם יש יופי של תערוכות רכב ואפילו לישראל היא מגיעה מדי פעם, אך התערוכות הקבועות המרשימות ביותר נמצאות בגרמניה.

תערוכות מכוניות בחו"ל- פורשה ומרצדס

העיר בה ניתן למצוא יותר מכל תערוכות רכב היא העיר שגם משופעת בשניים ממוזיאוני הרכב הגדולים בעולם, שטוטגרט. חברות פורשה ומרצדס הן אלה שיצאו מהעיר הגרמנית ולכן רכביהן לאורך השנים מוצגים במוזיאון הנושא את שם החברה ופתוח בפני כל ציבור המבקרים. אין ספק שהדובדבן של תערוכות מכוניות בחו"ל נמצא כאן, כשסירת המנוע הראשונה ששימשה בזמנו את ביסמרק, המכונית הראשונה שיוצרה עם ארבעה גלגלים, או מכונית המרצדס הראשונה משנת 1902 הם רק חלק ממה שנמצא במוזיאונים הללו.

 

 

התגובות סגורות