ספט' 12

הקסם שבטיול מאורגן להודו

בקטגוריה חופשות יוקרה במזרח הרחוק

שם המאמר: הקסם שבטיול מאורגן להודו
דורג על ידי ארז בתאריך 12.09.12
דירוג המאמר: 4.0

במהלך עשר השנים האחרונות, יותר ויותר תיירים וטיילים, הן מן הארץ והן מן מדינות עולם אחרות, זונחים באופן מלא וחד – משמעי את הפורמט של הטיול אשר ידוע בשם 'הטיול הקלאסי'. בפועל, כאשר אומרים 'טיול קלאסי' הכוונה הינה לטיול אשר נערך באופן פרטי ועצמאי, ולטיול אשר בא לידי ביטוי באופן חובבני משהו. יחד עם זאת, כאשר אומרים טיולים מאורגנים, הכוונה הינה לטיולים מאורגנים במלוא מובן המילה. ארגון זה בא לידי ביטוי במסלול הטיול, המשך שלו, ביקור ולינה ביעדים איכותיים ואטרקטיביים שהוא כולל ועוד. בפועל, טיולים אלו כל כך מוצלחים, עד שאינספור אנשים מעוניינים אך ורק בטיולים מאורגנים. אין זה פלא כי יותר ויותר אנשים אשר מעוניינים לצאת לטיול בהודו או בדרום אמריקה, למשל, מחפשים אך ורק אחר חברות תיירות אשר מציעות טיולים מאורגנים לדרום אמריקה, טיולים מאורגנים להודו ועוד.

כולם רוצים לטייל בהודו!

לא בכדי מדינת הודו נחשבת לאחת מן המדינות המועדפות לטיול על ידי אינספור תיירים. להלן כמה פרטים מעניינים ביותר אודות מדינת הודו: מדינת הודו (או הרפובליקה של הודו) הינה המדינה השביעית בגודלה בעולם, מדינה אשר כוללת בתוכה לא פחות מ – 100 שפות מדוברות ומדינה אשר נחשבת לאחת מן המדינות ה'עשירות' וה'מיוחדות' ביותר מבחינת טבע ונופים – ואיך לא. בפועל, מדינת הודו גובלת עם פקיסטן, עם נפאל, סין, לסרי לנקה, לאיים המלדיביים ועוד אינספור יעדים אטרקטיביים ואקזוטיים.

יחד עם זאת, כדי להרגיש את חווית הודו במלואה לעיתים מומלץ לטייל במסגרת טיולים מאורגנים להודו (במקרה הזה המלצנו על הדיל מאורגן של אופיר טורס) , החופשה הזו תהיה בראש שקט ללא צורך בתכנונים וסידורים ורשימות של אטרקציות או אתרי תיירות מומלצים.  פה כבר עשו הכל בשבילך.

India-5761 by archer10 (Dennis), on Flickr

הודו – אך ורק באמצעות טיולים מאורגנים להודו!

בהמשך לכל מה שנאמר לעיל, נחזור ונאמר כי הודו (בדיוק כמו יבשת דרום אמריקה) הינה מדינה עצומה מבחינת השטח הפיזי שלה, ומדינה עצומה מבחינת כל מה שנוגע ל'עושר' התיירותי שלה. באופן הזה, היא כוללת בתוכה אינספור אטרקציות ויעדים תיירותיים מרהיבים, נדירים ושובי עין. לפיכך, יש 'לטייל' את הודו רק באמצעות טיול מאורגן אחד מבין מבחר גדול ואיכותי ביותר של טיולים מאורגנים להודו (בדיוק כמו שטיול מאורגן לדרום אמריקה יש לבחור מבין מבחר גדול ומגוון של טיולים מאורגנים לדרום אמריקה). בנוסף, יש להקפיד כי טיולים אלו כוללים בתוכם את כל היעדים הנפוצים והמבוקשים ביותר, וזאת על מנת לחוות את הודו במלוא מובן המילה. בין כל אותם יעדים צריך למצוא דלהי, ראג'סטן, גואה, הרי ההאימלאיה, הטאג' מאהל ועוד. כל זאת בדיוק כמו דרום אמריקה אשר כוללת בתוכה יעדים כמו ריו דה ג'נרו, בואנוס איירס ועוד. נסכם ונאמר כי טיול וחוויה, הן של הודו והן של דרום אמריקה, חייבים להיעשות במסגרת של טיולים מאורגנים להודו ובמסגרת של טיולים מאורגנים לדרום אמריקה!

איך בוחרים חברת טיולים מאורגנים להודו?

ובכן, יותר ויותר אנשים אשר מעוניינים לרכוש טיסות להודו או לדרום אמריקה, שואלים איך בוחרים חברת טיולים מאורגנים להודו. בפועל, הן במקרה של הודו ודרום אמריקה, יש לבחור חברה תיירות ייעודית ואיכותית אשר מתמחה ביצירת טיולים מאורגנים לדרום אמריקה, להודו ולאינספור יעדים אחרים ברמה התיירותית הגבוהה ביותר. בפועל, טיולים כאלו חייבים להיות מאופיינים באלמנטים הבאים: משך זמן ארוך של טיול; טיול בעל לוח זמנים מדויק ביותר אשר נערך על ידי מדריך טיולים מקצועי ומנוסה; טיול אשר דואג לכל הצרכים של התיירים שלו במונחים של מנוחה, לינה, ארוחות ועוד; טיול אשר כולל הסברים וביקורים בכל היעדים התיירותיים החשובים והמובהקים ביותר ועוד.

למדריך הרשמי של הודו

התגובות סגורות