פבר' 28

טיול מאורגן לסין וגם טיסות לפראג

בקטגוריה חופשות יוקרה במזרח הרחוק

חופשת הפסח כבר קרובה וחופשת הקיץ כבר באופק וצריך להתחיל להתארגן על טיול למקום חדש השנה. אם אתם מעוניינים בטיולים מאתגרים ומעניינים מבחינה תרבותית והיסטורית גם פראג, עיר הבירה של צ'כיה וגם טיול בסין יכולים להיות מדהימים. למרות השוני באופי של שני מקומות אלה שניהם הפכו בשנים האחרונות ליעדים תיירותיים מאד מבוקשים ורבים יוצאים כיום עם טיולים מאורגנים לסין או לחופשה בפראג.

טיול מאורגן לסין – ארץ רחבת ידיים במזרח הרחוק

סין איננה עוד מדינה במזרח הרחוק. סין היא כיום המעצמה השנייה בגודלה בעולם אחרי ארצות הברית והיא מבטיחה להיות הראשונה בקרוב. סין היא ארץ ענקית מבחינת השטח והגדולה בעולם מבחינת מספר התושבים. למעלה ממיליארד ורבע אנשים גרים בסין לבדה. סין היא אחת התרבויות העתיקות בעולם ולמרות המשטר הקומוניסטי השורר בה היא מדינה המלאה באתרים היסטוריים עתיקים המתחברים לעם הסיני ולתרבות העכשווית. סין מאפשרת כלכלה חופשית במידה שתאפשר את הצמיחה שלה אך העניינים כולם מנוהלים על ידי ממשל ריכוזי אחד.

טיול מאורגן לסין – לאיזורים שונים

סין היא מדינה ענקית (למעלה מתשעה מליון קמ"ר) ותכנון טיול לסין באופן עצמאי יכול להיות מתיש ומאד קשה. גם בעיית השפה היא חמורה וגם המנטליות השונה מביאים את רוב האנשים לדעה כי טיול מאורגן לסין עדיף ורצוי כדי לבקר במדינה מיוחדת זו. בסין כמה וכמה מוקדי תיירות וערים גדולות שניתן לבקר בהם ובכל אחת מהן אתרים ואטרקציות רבות. שנחאי שבחוף המזרחי של סין, בייג'ין, שיאן, העיר האסורה וכיוצא באלה. ואסור לשכוח את החומה הסינית הגדולה שנבנתה כדי לעצור את הפולשים מצפון. המרחקים העצומים בסין מעיר לעיר וממקום למקום הופכים טיול בסין למאד מורכב וזו עוד סיבה למה עדיף להצטרף לטיול מאורגן עם מדריך בשפה העברית.
טיול מאורגן לסין מאפשר לכם ליהנות מהטיול נטו בלי התרוצצויות ובזבוז זמן יקר על ארגונים ופתרון בעיות בדרך. טיולים מאורגנים לסין כוללים את הטיסות הבין לאומיות והמקומיות בתוך סין, את סידורי הלינה בזמן הטיול, את האוטובוס הממוזג, את הארוחות, המדריך וכדומה.
טיול מאורגן לסין מתאים לכולם החל מזוגות המחפשים טיול רומנטי ועד למשפחות עם ילדים הרוצים לראות את הענק הסיני בפעולה.

טיסות לפראג

להבדיל מסין, פראג איננה שטח כל כך גדול ולא תלכו לאיבוד במרחבים הענקיים שבה. פראג היא עיר אירופאית קלאסית שהפכה בשנים האחרונות ליעד תיירותי מן המדרגה הראשונה מכיוון שניתן לחוות בפראג את המיטב של אירופה ובמחיר מאד אטרקטיבי לעומת ערי אירופה האחרות. פראג היא בירת צ'כיה הממוקמת במרכז אירופה. העיר מחולקת על ידי נהר הוולטאבה שמפריד בין שני חלקי העיר – בין המצודה וארמון הנשיאות ובין העיר העתיקה שבצידו השני של הנהר. העיר העתיקה של פראג נחשבת פנינה מיוחדת גם בקנה מידה עולמי ובצד הסמטאות הרבות שבה תוכלו למצוא גלריות רבות המתחבאות בחצרות הבתים, בתי קפה ומסעדות מצויינים וברים עם בירה מקומית משובח

טיסות לפראג מהארץ

לפראג מומלץ להגיע בחודשי הקיץ במזג אוויר נעים וסביר ולא בחורף הקר והמקפיא. טיסות לפראג יוצאות מבן גוריון באופן סדיר על ידי חברת אל על וישראייר וכן על ידי חברת התעופה הצ'כית, אך בקיץ תוכלו ליהנות ממגוון של טיסות שכר זולות יחד עם חבילות נופש לפראג שמציעות טיסה עם לינה במלונות טובים במחירים מאד אטרקטיביים. העיר מלאה באטרקציות ובמבנים מתקופות שונות ויש בה חיי לילה תוססים ומקומות בילוי רבים מאד.

התגובות סגורות