מאי 30

טיול מאורגן לקניה

בקטגוריה חופשות יוקרתיות במיוחד

שם המאמר: טיול מאורגן לקניה
דורג על ידי נעמה בתאריך 30.05.13
דירוג המאמר: 3.5

אפריקה היא יבשת מדהימה – שחובה לבקר בה לפחות פעם אחת בחיים. יש בה מדינות רבות – כמו למשל, דרום אפריקה (וסווזילנד), מרוקו ועוד – שחובה לבקר בהן. לצערנו, ישראלים לא מתקבלים בברכה בכל המדינות. אז אם אתם רוצים לבקר במקום שמצד אחד הוא גם "אפריקאי אותנטי" ומצד שני גם ידידותי לישראלים, לכו על קניה!

Kenya Baby and Infant Care by Jack Parish by Frontierofficial, on Flickr

מה רואים בטיול מאורגן לקניה?

קניה היא אחת המדינות היפות והמעניינות באפריקה. יש בה תרבויות משגעות, נופים פראיים, מים זורמים המאפשרים טיולי שייט וכמובן ספארי ובעלי חיים מסתובבים חופשי בפארקים (תארו לכם לראות קוף מהחלון בכפר הנופש שלכם!). להלן כמה מקומות ששווה לוודא שהם נמצאים בלו"ז שלכם בטיול מאורגן לקניה:

הטיסה לקניה מתבצעת תמיד דרך מדינה שלישית. בדרך כלל, אתיופיה. הטיסה אורכת חמש שעות, ואז עוד שעתיים.

חובה לבקר בניירובי, עיר הבירה, ובה שוק קרטינה, שמורת הר קנייה, הרמות הלבנות וכמובן, הפארק הלאומי ובו חיות רבות (מעניין לראות אותן גם ביום וגם בלילה). הר קרטינה הוא ה-2 הכי גבוה באפריקה, יותר מ-5000 מטר גובה. חובה לראות אותו – הוא עוצר נשימה. ל"משוגעים" ביניכם, קחו מדריך וטפסו עליו!

מחוז אייסילו, שמורת הטבע סמבורו – שם אפשר לראות חיות בספארי, הם אתרי חובה. מדובר על סוואנה חצי יבשה, בה יש מזג אוויר צחיח אך לא מדברי (כמו באילת למשל), וחיות מדהימות כמו ג'ירפות, אריות, תנינים, פילים וזוחלים רבים. כאמור, אפשר לעשות טיול שייט ואפשר גם ללון בתוך הספארי… כיף גדול (ואולי קצת מפחיד לילדים?). בנוסף, שמורת הטבע סמבורו מאפשרת לראות בעלי חיים מעניינים כמו צ'יטות, אנטילופות, ראמים, בנות יענה ועוד ועוד.

לסיכום, קניה היא מדינה מדהימה. קחו מדריך, כמו מקל ותרמיל – וקדימה לספארי!

 

התגובות סגורות