מרץ 03

טיול מאורגן לפורטוגל ולסין

בקטגוריה חופשות יוקרה במזרח הרחוק

הקיץ הקרוב יהיה קיץ של טיולים מאורגנים. רבים הבינו כבר כי טיולים למקומות בפעם הראשונה כדאי ומומלץ לעשות בטיול מאורגן. במיוחד מדובר על מדינות או מקומות שהשפה לא מוכרת והאנגלית היא שפה שלא ממש מדוברת בה. מדינות כמו פורטוגל וסין הן מקומות כאלה שיש בהם אין ספור אטרקציות ואתרים לראות, אבל אירגון של טיול כזה באופן עצמאי עלול לקחת זמן רב.

טיול מאורגן לפורטוגל בחצי האי האיברי

פורטוגל היא מדינה הממוקמת בחצי האי האיברי. טיול מאורגן לפורטוגל מביא אתכם למקומות קסומים כמו העיר ליסבון שהיא בירת פורטוגל שיש בה כל מה שנדרש מעיר מודרנית המארחת תיירים רבים במשך השנה כולה . גם עיר החוף והנופש אלגארבה היא יעד שתבקרו בו במהלך טיול מאורגן כזה וגם העיר פורטו שבה מוקדי תרבות מאד מבוקשים. פורטוגל ידועה במזג האוויר הנוח שבה ותוכלו למצוא טיולים מאורגנים כאלה למשפחות לזוגות וגם לבני גיל הזהב.

טיול מאורגן לסין

סין היא ארץ ענקית ובניגוד לפורטוגל, כדי להגיע לכל המקומות יש להסתייע בטיסות פנים. טיול מאורגן לסין לוקח אתכם למקומות כמו החומה הסינית הגדולה, העיר האסורה, העיר בייג'ין ושנחאי שכל אחת יכולה לספק אין סוף אטרקציות שונות לבני כל הגילאים. טיול לסין מיועד גם לזוגות וגם למשפחות ותמיד תוכלו למצוא אטרקציות לילדים ולגדולים שיחשפו אתכם לתרבות עתיקת היומין של מעצמה ענקית זו.

טיול מאורגן לסין – מתי להגיע

סין היא ארץ ענקית שמזג האוויר בה והאקלים משתנים מאיזור לאיזור. באופן כללי מומלץ להגיע בעונות המעבר – אפריל מאי או ספטמבר אוקטובר. יש לזכור כי כדי להגיע לסין יש צורך בויזה עם דרכון בתוקף לשישה חודשים לפחות מרגע הכניסה.

התגובות סגורות