אפר' 18

טיול מאורגן לסין טיולים מאורגנים למרוקו

בקטגוריה חופשות יוקרתיות במיוחד

שם המאמר: טיול מאורגן לסין טיולים מאורגנים למרוקו
דורג על ידי זיוה בתאריך 18.04.13
דירוג המאמר: 4.5

אם אתם מרותקים מההתפתחות המטאורית של סין ואתם רוצים להכיר את התרבות ואת המדינה מקרוב, השיטה המומלצת ביותר לטייל במדינה' היא באמצעות טיול מאורגן לסין. לפני הזמנת הטיול, שקלו באיזה פן של התרבות הסינית תרצו להתמקד. קיימים מגוון מסלולים לטיולים מאורגנים לסין, כך שלאחר קבלת החלטה זו, יהיה לכם קל להתאים את המסלול לשאיפה' לתקציב ולעניין האישי.

China festival of lights, dragon by Rene Mensen, on Flickr

טיול מאורגן לסין המתמקד בקדמה או טיול שמתמקד במסורת

לסין מסורת עתיקה של שושלות של קיסרים והיסטוריה מרהיבה גם במהלך המאה ה-20. אחד היעדים הפופולאריים בקרב תיירים המגיעים לסין, היא העיר האסורה שבה ניתן לחזות בשרידי הפאר של שושלת המלוכה הסינית. מוקד משיכה נוסף במדינה האדומה היא החומה הסינית המפורסמת. שדות אורז ירוקים, נופים הרריים ומחוז סצ'ואן, מרתקים את המטיילים שאוהבים טבע. טיול מאורגן לסין יכול לאפשר לכם לראות את כל האתרים הללו וגם לבקר בערי הענק המתקדמות שצמחו בסין בעשורים האחרונים. בדומה לסין, גם למרוקו מומלץ לצאת במסגרת טיול מאורגן.

טיולים מאורגנים למרוקו לטיול שורשים או לטיול תרבויות

מרוקו היא מדינה ערבית שבה מומלץ לבקר רק במסגרת טיולים מאורגנים למרוקו. מבחר מסלולים שמציעות חברות התיירות הישראליות למעוניינים לבקר במדינת הארמונות והחולות האדומים, יאפשר לכם לבחור את המסלול אשר יהיה תואם למה שמעניין אתכם. הזמנת טיול למדינה האותנטית והמרהיבה הזו תאפשר לכם לשלב במהלכו גם ביקור בעיר הקייט של דרום ספרד, מלגה. ביקור במרקש בעמק האוריקה, ברבט וגם בקזבלנקה כלולים בטיול זה גם.

מה אפשר לעשות במסגרת טיולים מאורגנים למרוקו

טיולים מאורגנים למרוקו ייקחו אתכם לערים עתיקים ולרבעים היהודיים העתיקים, לבתי הקברות היהודיים ולארמונות מפוארים, לשווקים צבעוניים וגם לחוות חאפלות מרוקאיות אותנטיות שכמותן לא חוויתם בחיים.

התגובות סגורות