אפר' 25

טיולים מאורגנים לגפלגוס

בקטגוריה חופשות יוקרתיות במיוחד

שם המאמר: טיולים מאורגנים לגפלגוס
דורג על ידי אבירם בתאריך 25.04.13
דירוג המאמר: 4.0

אם אתם חובבי טבע מושבעים וכבר עשיתם טיולי ספארי באפריקה וטיולי ג'יפים בגיאורגיה הגיע הזמן לצאת למקום מיוחד במינו – איי גלפגוס. איי גלפגוס ממוקמים כאלף ק"מ מחופי דרום אמריקה ובסמוך לקו המשווה. טיולים מאורגנים בגלפגוס נעשים על גבי ספינה המשמשת כמלון לאורך הטיול, והביקור באיים מתחיל בצפייה בחיי הטבע המרהיבים שבמקום.

Bartholomew Island, Galapagos by Derek Keats, on Flickr

איי גלפגוס וחווית הטבע שבמקום

הטיולים מאורגנים לגפלגוס מזמנים לכם צפייה ושהייה במחיצת כמה מן החיות הנדירות בעולם. בינהם תוכלו לחזות בצבי ענק באיגואנות גדולות במיוחד ובמושבות עצומות של ציפורי ים ואפילו פינגווינים. חשוב לציין כי בעלי החיים על האי אינן יודעות פחד מבני האדם וניתן להתקרב אליהן מאד. חווית הטבע באיי גלפגוס איננה שלמה ללא צלילה בין שוניות האלמוגים ואריות ים גדולים. באיים גם תופעות וולקניות ייחודיות המהוות מוקד משיכה לכל חובבי הגיאולוגיה.

טיולים מאורגנים לאוזבקיסטן

טיולים מאורגנים לאוזבקיסטן לאורך דרך המשי המפורסמת הם טיולים מרהיבים בנופים אסייתיים הכוללים נסיעה בהרים הגבוהים ובמישורי הערבות האין סופיים. אוזבקיסטן ממוקמת בין אפגניסטן וקזחסטן והיא נושקת לקירגיזיה במזרח הגובלת במערב סין. דרך המשי עוברת בשתי מדינות אלה והדרך לסין עוברת בהן.

ביקור בערי אוזבקיסטן

טיולים מאורגנים באוזבקיסטן לוקחים אתכם גם לכמה ערים מיוחדות בארץ זו החל מהבירה טשקנט, דרך סמרקנד, בוכרה וחיווה. אלה היו בעבר נאות מדבר על התוואי לסין שבהם רכבו על סוסים, גמלים וכדומה. התרבויות השונות שנפגשו במקומות אלה השאירו חותם מיוחד והערבוב של הישן והחדש המערבי עם המזרחי ניכר מערים אלה והביקור בהם הופך למעניין ביותר.

אוזבקיסטן היא אמנם מדינה מוסלמית ברובה, אבל הפרדת הדת מהמדינה הופכת אותה למדינה מאד ידידותית לתיירים ולכל אחד מותר לנהוג על פי מסורת אבותיו ללא חשש כמו במדינות אסיה מוסלמיות אחרות.

 

התגובות סגורות