אפר' 21

טיול מאורגן לפורטוגל

בקטגוריה חופשות יוקרתיות במיוחד

שם המאמר: טיול מאורגן לפורטוגל
דורג על ידי סיימון בתאריך 21.04.13
דירוג המאמר: 4.5

פורטוגל היא מדינה מיוחדת במינה השוכנת לחופי האוקיינוס האטלנטי בחצי האי האיברי והיא גובלת בספרד. פורטוגל היתה מעצמה אימפריאלית ענקית במאות השנים הקודמות ומושבותיה בדרום אמריקה ובראשם ברזיל היוו את גולת הכותרת שלה. כיום פורטוגל היא מדינה המושכת אליה תיירים רבים וניתן למצוא בה נופים משגעים, מזג אוויר נוח רוב ימות השנה ומאכלי ים משובחים. בפורטוגל ניצן לבקר במבנים ארכיטקטונים מאד מגוונים עם השפעות מוסלמיות רבות, נוצריות ואפילו יהודיות. בפורטוגל תוכלו לבקר בעיר הדרומית ביותר ביבשת אירופה היא העיר סאגרש.

Portugal 2012 by Photo_Robson, on Flickr

טיול מאורגן לפורטוגל מאד מומלץ למי שעדיין לא היה במדינה זו. טיול מאורגן לוקח אתכם לכל המקומות והאטרקציות המרכזיות שבמדינה החל מעיר הבירה ליסבון והעיר פורטו. טיסות לפורטוגל נוחתות בליסבון שהיא בירת המדינה לאחר עצירת ביניים בערים שונות באירופה. כיום אין טיסות סדירות ישירות לפורטוגל מישראל, אבל ריבוי הטיסות עם קונקשן באירופה והתחרות מוזיל את מחירי הטיסה למדינה זו וגם היוצאים לטיול מאורגן נהנים ממחירים מאד נוחים.

אטרקציות בפורטוגל

ליסבון היא עיר הבירה והעיר הגדולה במדינה וכל טיול מאורגן לפורטוגל מתחיל ונגמר בעיר זו. בליסבון חיי תרבות ענפים וחיי לילה מאד פעילים. בנוסף יקח אתכם טיולך מאורגן גם לעיר אלגארבה שנחשבת לעיר תיירותית השוכנת לחוף האוקיינוס האטלנטי, וגם ביקור בעיר פורטו בעלת האטרקציות הרבות. טיול מאורגן עם מדריך תיירים מקצועי יקח אתכם לכל המקומות המפורסמים בכל המקומות הללו וכן תוכלו לזכות לטייל באיזורי הכפר והטבע של המדינה.

ליסבון מהווה אולי את האטרקציה הגדולה של טיול מאורגן לפורטוגל ומומלץ לצאת לטיולים אלה בעונת הקיץ. בעיר יש אתרים היסטוריים רבים ומוזיאונים וניתן לבקר באצטדיוני הכדורגל המפורסמים שבה – אצטדיון ז'וזה אלבלדה, ואצטדיון האור. בליסבון קיים שפע של מבנים ארכיטקטוניים מתקופות ובהשפעות שונות ובניינים מודרניים מהשנים האחרונות. בשנת 1994 זכתה ליסבון בתואר בירת התרבות של אירופה וההתנהלות בתוך העיר נעשית ברכבת התחתית שבה. לפורטוגל ניתן להגיע גם בתקופת הפסח ואם אתם מחפשים טיולים מאורגנים נוספים לאירופה בפסח הנה כמה הצעות מתאימות.

טיולים מאורגנים בפסח

פסח מגיע בעונת האביב ואיתו חופשת הפסח המפורסמת מבתי הספר וחול המועד פסח המביא משפחות רבות וזוגות רבים להזמין מקומות לחופשות באירופה. טיולים מאורגנים בפסח מאד פופולאריים מכיוון שניתן להספיק הרבה בזמן קצר, וחופשת הפסח היא אכן חופשה קצרה שניתן לנצל אותה בדיוק לטיולים כאלה.

טיולים מאורגנים בפסח מומלצים במקומות רבים באירופה ובראשם איטליה, ספרד וצרפת. ארצות אלה מאד מתאימות לטיולים בעונת האביב ויש בהם שפע של מקומות טיול וביקור. איטליה מהווה אטרקציה תיירותית בפני עצמה וניתן להצטרף לטיולים מאורגנים לארץ המגף שיכללו את רומא ומרכז או דרום איטליה, או טיולים מאורגנים לצפון איטליה המתחילים בנאפולי וממשיכים בערי איטליה היפות כמו ונציה, ורונה, פירנצה וכדומה. טיולים מאורגנים בפסח לאיטליה יביאו אתכם גם לאיזור האגמים הנודע שבצפון איטליה ובראשם אגם גארדה המפורסם עם אין ספור האטרקציות לילדים שמסביבו.

טיולים מאורגנים לפסח לערים כמו ברצלונה, פריז או רומא מאד מומלצים בתקופה זו של השנה כאשר לכל עיר שפע של אטרקציות גם למבוגרים וגם לילדים, שכל טיול מאורגן יכלול במסלול הטיול שלו. טיולים מאורגנים לפסח הם בדרך כלל לשמונה ימים הכוללים מדריך בעברית, אוטובוסים ממוזגים ומלונות טובים. יש טיולים מאורגנים המיועדים למשפחות עם ילדים שיכללו גם אטרקציות רבות לילדים ויש טיולים מאורגנים לזוגות שהמימד התרבותי יותר מודגש בהם כולל המלצות לבילוי בכל מקום וכדומה.

 

התגובות סגורות