יוני 02

טיול מאורגן לסקוטלנד

בקטגוריה חופשות יוקרה באירופה

שם המאמר: טיול מאורגן לסקוטלנד
דורג על ידי סימון בתאריך 2.06.13
דירוג המאמר: 4.0

סקוטלנד הנהדרת היא לא רק אגמים וטירות. היא מציעה הרבה יותר מכך. מדובר במדינה ציורית עם נופים מהממים ואל לנו לשכוח את הסמלים המוכרים של המדינה: חצאיות משובצות, וויסקי וצליליה של חמת החלילים.

DSC02406, Edinburgh,  Scotland by lyng883, on Flickr

באמצעות טיול מאורגן לסקוטלנד, תוכל להיחשף למגוון העצום של המאפיינים בהם התברכה סקוטלנד. היא מציעה מגוון מדהים של אוצרות טבע, בינים נופים מדהימים, היסטוריה סוערת, אוכל טוב והמון אטרקציות.

לא רק אגמים

סקוטלנד נהנית ממזג אוויר נוח החל מסוף האביב ועד לסוף הקיץ (מאי-אוגוסט) ואילו ימות החורף זוכים למזג אוויר קריר וגשום. ימי הגשם הם מרובים למדי. טיול מאורגן לסקוטלנד יחשוף בפניכם את כל צדדיה ואת העובדה שהיא מחולקת לשלושה אזורים: הרמות הדרומיות, גם הנהרות והעמקים והצוקים הנמוכים, השפלה המרכזית הכוללת את הערים אדינבורו הבירה ואת גלאזגו והחלק הצפוני הטומן בחובו את הרמות הגבוהות והאיים של סקוטלנד. אל תפספסו את נוטינגהם, יורק, דרך הוויסקי ואגם לוך נס.

קפיצה לברצלונה

המבקרים שירכשו טיסות זולות לברצלונה, ייהנו מהפאר האדריכלי שנוצר על ידי האמן המפורסם של העיר, גאודי, ממנזר מונסרט הגדול, וכן מנקודות תצפית שונות על העיר. במידה שאתם נוסעים עם הילדים האוהבים, הרי שגם הם יוכלו לקחת חלק מההנאה: הם יתפלאו ממופע מזרקות מדהים, מאצטדיון הספורט וגם מגני החיות המיוחדים. אלו הם חלק מהיתרונות של הזמנת טיסות זולות לברצלונה

מה עוד לראות

איזה עונג. כה פשוט להזמין טיסות זולות לברצלונה, במיוחד בימות הקיץ, כאשר מזג האוויר מזמין כל כך והאוויר הספרדי קורץ למבקרים במדינה הספרדית. בקרו בברצלונה ותזכו לבקר גם בכיכר קטלוניה, שוק בוקריה וארמון גואל. כל כך הרבה דברים לראות ופעולה כה פשוטה של טיסות זולות לברצלונה.

התגובות סגורות