אפר' 21

טיולים מאורגנים לארה"ב

בקטגוריה חופשות יוקרה באמריקה

שם המאמר: טיולים מאורגנים לארה"ב
דורג על ידי טלי בתאריך 21.04.13
דירוג המאמר: 4.0

טיולים מאורגנים לארה"ב מאד פופולאריים בגלל כמה סיבות. ארצות הברית היא מדינה ענקית בגודל של יבשת ולעולם לא ניתן להספיק את הכל בטיול אחד. מספר המקומות והאטרקציות בארצות הברית הם כה רבים שממש קשה לארגן טיול לבד שיכלול את הדברים החשובים בטיול אחד. לרוב מחולקת ארצות הברית מבחינת טיולים מאורגנים לכמה איזורים ששניים מהמבוקשים ביותר הם טיולים מאורגנים לחוף המערבי בדרומה או בצפונה וטיולים מאורגנים לחוף המזרחי ובמיוחד לצפון מזרח אמריקה למה שמכונה ניו אינגלנד.

If you are going to San Francisco by rvr, on Flickr

טיולים מאורגנים לצפון מזרח אמריקה

טיולים מאורגנים לצפון מזרח אמריקה יש לעשות בקיץ שכן החורף הצפון אמריקני קר ומושלג. צפון מזרח ארה"ב הוא ערש התרבות האמריקנית הלבנה ושם התיישבו ראשוני המתיישבים מאנגליה וממדינות אחרות ושם נוסדו שלוש עשרה המדינות המייסדות של אמריקה. טיול בצפון מזרח ארה"ב מתחיל בניו יורק ששם נוחתות רוב הטיסות מן הארץ. ניו יורק שנחשבת לבירת התרבות והעסקים של העולם מהווה אטרקציה מיוחדת במינה וכל טיול מקדיש לה כמה ימים. מניו יורק ממשיכים לערים כמו פילדלפיה ששם נכתבה החוקה האמריקנית, וושינגטון הבירה ובוסטון הידועה כמוקד ההתקוממות נגד השלטון הבריטי ערב המהפכה האמריקנית שהביאה להכרזת העצמאות בשנת 1776.

טיולים מאורגנים לצפון מזרח ארה"ב כוללים נסיעה לאורך החוף המזרחי של צפון מזרח ארה"ב הכוללים ביקורים בעיירות דייג ציוריות, נמלים ישנים של ספינות צייד לוויתנים וכדומה. ביקור במפלי הניאגרה הוא ביקור חובה בכל טיול מאורגן לחלק זה של ארה"ב וכך גם ביקור בעיר ההימורים אטלנטיק סיטי המהווה מוקד משיכה גדול לתיירים מכל הצד המזרחי של אמריקה.

ביקור בניו יורק ובוושינגטון הבירה

שתי ערים אלה כלולים בכל טיול מאורגן והן מהוות אטרקציה גדולה. הביקור בניו יורק כולל אטרקציות רבות כמו פסל החירות, בניין האמפייר סטייט, אליס איילנד, כיכר הטיימס, שייט במימי ההדסון או מסביב לאי מנהטן, ביקור ברוקפלר סנטר ובכל אחד מהמוזיאונים המפורסמים של העיר ובראשם המוזיאון לאומנות מודרנית. בוושינגטון תבקרו למרגלות הקונגרס ותצפו בבית הלבן, תבקרו באנדרטה לזכר הנשיא לינקולן ובאין ספור מוזיאונים לאומיים.

טיולים מאורגנים למערב ארה"ב

טיולים מאורגנים לארה"ב בצידה המערבי שונה בתכלית מהביקור במזרח. בעוד שבמזרח הטיול שם דגש על האתרים ההיסטוריים והמורשתיים של ארה"ב הטיול במערב שם דגש גדול יותר על מקומות ואתרים בידוריים. טיול במערב המדינה מתחיל בדרך כלל בלוס אנג'לס בדרום קליפורניה או בסן פרנסיסקו שצפון קליפורניה. העונות הטובות להצטרף לטיולים מאורגנים הם האביב הקיץ והסתיו. טיול המתחיל בלוס אנג'לס יביא אתכם לדיסנילנד, לאולפני יוניברסל ולביקור בהוליווד על שכונותיה הרבות. טיולים מאורגנים למערב ארה"ב כוללים גם ביקור בסן דייגו על גן החיות המפורסם שלה וכן ביקורים בערים נוספות לאורך החוף המערבי. ביקור בארמונו המיוחד של המיליארדר הרסט יחשוף בפניכם את שיגעון הגדלות האמריקני המאופיין ברצון עז לחקות את אירופה וטירותיה.

טיולים מאורגנים בארה"ב בחוף המערבי כוללים גם ביקור במדינת נוואדה ויש המגיעים גם לאריזונה. בנבאדה כולל הטיול ביקור בעיר ההימורים המפורסמת לאס ווגאס ובאגם המפורסם בעולם בשל המליחות הגדולה שלו והעיר הסמוכה אליו, סולט לייק סיטי.

סן פרנסיסקו – פנינת המערב

כל טיול מאורגן במערב ארצות הברית כולל ביקור בסן פרנסיסקו עיר הנמל המפורסמת של קליפורניה עם הרובע הסיני המפורסם שבה. סן פרנסיסקו בנוייה על הר ורחובותיה עולים ויורדים לכוון המפרץ והם הונצחו בלא מעט סרטים בקטעי מרדפים שונים. בעיר נמל ים גדול ואטרקציות רבות לתיירים שבראשם גשר הזהב המפורסם בעולם כולו.

 

התגובות סגורות