אוג' 22

קונצרטים במסגרת טיולים מאורגנים לארה"ב או דווקא הופעות באירופה?

בקטגוריה חופשות יוקרה באמריקה

שם המאמר: קונצרטים במסגרת טיולים מאורגנים לארה"ב או דווקא הופעות באירופה?
דורג על ידי דורון בתאריך 22.08.13
דירוג המאמר: 4.5

אחד הטרנדים הנפוצים ביותר בעולם כיום, הוא נסיעה ליעדים שונים ברחבי העולם, על מנת לצפות בהופעה של אחד מהאמנים הגדולים ביותר בגלובוס. האפשרות של שילוב טיול ליעד מרתק ובילוי בבית המלון לצד יציאה לאתרים מרתקים ביום, ולהופעת רוק בלילה, הופכת את הטיולים הללו לפופולריים מאין כמותם.

United States Capitol building by Bernt Rostad, on Flickr

הופעות במסגרת טיולים מאורגנים לארה"ב

כמובן שבהתאם למדינה ממנה יצאו רוב האמנים, המקום אליו נוהרים הכי הרבה אנשים הוא ארצות הברית. אם במהלך מסע הופעות של אמן מסוים הוא יגיע לכמה יעדים נבחרים בעולם, סביר להניח שאת תחילתו של המסע או את סופו הוא יעביר במספר מדינות בארצות הברית. לכן, טיולים מאורגנים לארה"ב המשלבים הופעה באחד מאולמות הקונצרטים הגדולים של המדינה הינם טיולים שצוברים תאוצה. אין ויכוח על כך שהאמנים הגדולים ביותר בעולם הינם אמריקאים. בין אם מדובר באמנים צעירים יותר כמו ביונסה או ריהאנה ובין כשמדובר באמנים ותיקים הרבה יותר כמו ברוס ספרינגסטין, ליאונרד כהן וברברה סטרייסנד, את כולם סביר להניח שנמצא יותר מופיעים בארץ המוצא שלהם. צפייה בהופעה באחד מהאולמות המרהיבים של לאס וגאס, בצוותא עם ביקור בבתי הקזינו המפורסמים של העיר או טיול במדבר נוואדה הסמוך, הינו טיול נפוץ מאין כמוהו. בדומה לו גם טיול בניו יורק, שכולל ביקור בכל האתרים המרשימים של התפוח הגדול דוגמת האמפייר סטייט בילדינג או פסל החירות, שמשלב הופעה במדיסון סקוור גרדן, נחשב לאחד הטיולים המבוקשים ביותר.

הופעות באירופה

אך ישנם את אלו שארצות הברית אינה מושכת אותם, או לחילופין היעד נחשב עבורם למרוחק מדי ואולי אף יקר מדי. עבור אלה מציעות חברות הנסיעות אפשרויות טובות לא פחות שמביאות את ההופעות קרוב אליהם בסבב הופעות באירופה אותו מבצע האמן. ביקור ברומא עם טיול בוותיקן, בקפלה הסיסטנית ובמזרקות המרהיבות שבכיכר הפיאצה נבונה, יחד עם קונצרט ענק בקולוסיאום, המהווה אתר תיירותי מרשים לא פחות ואולי אף יותר מאלו שהוזכרו קודם לכן אינו זר עבור תיירים רבים. כמוהו גם טיול בלונדון המשלב מלבד ביקור בביג בן או בארמון ווסטמינטר, גם הופעה באולם המרשים 2O שבבירה האנגלית.

התגובות סגורות