אפר' 25

טיול מאורגן לאוזבקיסטן

בקטגוריה חופשות יוקרתיות במיוחד

שם המאמר: טיול מאורגן לאוזבקיסטן
דורג על ידי בר בתאריך 25.04.13
דירוג המאמר: 4.5

טיול מאורגן לאוזבקיסטן משולב בדרך כלל עם טיול לקירגיזיה ומרכזו הוא "דרך המשי" שהיתה בימים עברו הדרך היבשתית היחידה למזרח הרחוק ולסין. בדרך זו עברו הנוסעים המפורסמים החל במרקו פולו, הנוסע האיטלקי המפורסם ואנשי מסחר רבים אחרים. הדרך הובילה סחורות אבל גם החליפה בין התרבויות והעבירה סיפורים רבים וחוויות בלתי נשכחות. טיול מאורגן לחבל ארץ זו מאפשר לכם הצצה לאיזור רחב ידיים זה על נופיו הקסומים, טבע מרהיב, אנשים ותרבויות שונות וכדומה.

Buchara Uzbekistan by travelourplanet.com, on Flickr

אוזבקיסטן – ארץ הררית ויפה

מכיוון שהפיתוח התיירותי במדינה זו עדיין בתחילת הדרך טיול מאורגן לאוזבקיסטן מביא אתכם לא רק לנופים אותנטיים אלא גם לכפרים ולתושבים שעדיין לא הסתגלו לכמויות גדולות של תיירים. הרי טיאן שאן הנישאים המפרידים בין מרכז אסיה לסין הם לב הטיול במדינה זו וכן נופי ערבות בלתי נגמרות.

טיול מאורגן לגלאפגוס

טיול מאורגן לגלאפגוס לוקח אתכם מאה וחמישים שנה לאחור כאשר חוקר הטבע הנודע דארווין הגיע לאי זה והחל בכתיבת התיאוריה שלו אודות מוצא המינים. טיול מאורגן לגלאפגוס כולל גם את אקוודור הקטנה במדינות דרום אמריקה. איי גלאפגוס המרוחקים כאלף ק"מ מחופי אמריקה הדרומית באוקיינוס השקט הם אולי שמורת הטבע החשובה והידועה בעולם. הביקור נעשה עם ספינה שמשמשת כמלון צף לתיירים. באיים תגלו את עולם החי והצומח הייחודי שצפה בו דארווין בעת ביקורו שם באמצע המאה ה 19.

חווית הטיול באיי גלאפגוס

טיול מאורגן לגלאפגוס לוקח אתכם לצפות במיני חיות כמו אריות ים ופינגווינים, מושבות ענק של ציפורים ימיות, איגואנות ענקיות החיות בין היתר בים וכן צבי ענק שלא תראו בשום מקום אחר בעולם. מיקום האי בסמוך לקו המשווה מאפשר ביקור מקסים מבחינת מזג האוויר עם שקיעות ארוכות וזריחות מרהיבות.

 

התגובות סגורות