יוני 25

חופשה יוקרתית בתאילנד

בקטגוריה חופשות יוקרה במזרח הרחוק

שם המאמר: חופשה יוקרתית בתאילנד
דורג על ידי מאיה בתאריך 25.06.12
דירוג המאמר: 4.5

תאילנד היא ארץ החלומות של המזרח הרחוק. חברת אל על פתחה קו מיוחד לתאילנד למרות שאין שם קהילה יהודית היסטורית וכל זאת בגלל זרם המבקרים והמטיילים הישראלים הזורמים לארץ גדולה ומיוחדת זו. תאילנד היא משאת נפשם של התרמילאים, של חובבי החופים וחובבי הבילויים הליליים. תאילנד זו ארץ שניתן לטייל בה ללא סוף. היא משופעת בחופים לבנים וארוכים וביערות עד סבוכים בערים עתיקות לצד מודרניות גואה ומתפרצת. לתאילנד ניתן למצוא דילים רבים וגם טיולים יוקרתיים למכביר.

דילים לתאילנד: לסגור פרטים לחופשה יוקרתית כבר מהארץ

כשאתם מחפשים טיסות לתאילנד עליכם להגדיר לעצמכם לאיזה חלק של תאילנד אתם רוצים להגיע ולנפוש – האם לבנגקוק הבירה, לפוקט הקסומה או לחלקים אחרים במדינה. דיל טוב שישרת אתכם יכיל טיסה לתאילנד ולינה במקום היעד שלכם במחירים נוחים ולא יקרים. לפני שאתם מתחילים חובה לדעת שלמרות שתאילנד היא מדינה השוכנת באיזור טרופי וחם שם רוב השנה לא מומלץ להגיע לתאילנד בעונת המונסונים אלא בחודשים שבין דצמבר למאי שאז המונסונים כבר עברו. לתאילנד ניתן להגיע בטיסות ישירות מהארץ לבנגקוק או בטיסה דרך אירופה.

Thai A340 in Sydney

טיולים יוקרתיים לתאילנד

חופשה יוקרתית לתאילנד תוכלו למצוא בכמה רמות שונות. טיולים לצעירים וטיולים לכאלה שרוצים ליהנות מכל המנעמים של החיים. כמובן שטיולים אלה נבדלים אלא מאלה במחירים וברמת השירות. בכל מקרה טיולים יוקרתיים לתאילנד למי שרוצה להגיע לזמן קצר וקצוב הם דיל מצויין. מתחילים בבנגקוק עיר הבירה התוססת שבה מקדשים מפוארים, ארמונות, שווקים צבעוניים וחיי לילה סוערים. במרחק 3 שעות נסיעה מבנגקוק תגיעו למקום שנקרא קנצ'ברי שבה תוכלו לחזות בגשר על הנהר קוואי, בית עלמין ענק לחללי בעלות הברית ממלחמת העולם השנייה ומוזיאון מלחמה. בירת הצפון צ'יאנג מאי תחכה לכם בהמשך וכן צ'יאנג ריי הגובלת בבורמה השכנה מצפון. עם טיולים יוקרתיים לתאילנד תגיעו גם למקום הנופש והפינוקים פוקט. חיי לילה ומסעדות מצויינות כל השנה.

 

למדריך הרשמי של תאילנד
קניות בבנגקוק
mbk – מרכז הקניות המפורסם ביותר בתאילנד

התגובות סגורות