נוב' 07

טיולי שייט יוקרתיים

בקטגוריה חופשות שייט יוקרתיות

שם המאמר: טיולי שייט יוקרתיים
דורג על ידי לילי בתאריך 7.11.11
דירוג המאמר: 4.0

אין חולק על כך שחוף הים נחשב לאחד המקומות הרומנטיים ביותר בנמצא. החול הרך, המים הכחולים, צבעי השקיעה ורחש הגלים יכולים להוות תפאורה נהדרת לפיקניק רומנטי, טיול יד ביד, ואפילו הצעת נישואין או צילומי חתונה. טיולי שייט רומנטיים לוקחים את החוויה הזו צעד אחד קדימה, ומבטיחים לכם את כל היתרונות של הים – ללא החסרונות.

דמיינו לעצמכם את הסיטאוציה הבאה: השעה היא שעת ערב מוקדמת, השמש השוקעת כבר החלה לצבוע את השמיים בגוונים הנעימים של סוף היום והחום הרב החל להרפות לטובת הבריזות המרעננות הנושבות מכיוון הים. היא עומדת על תל עפר קטן במרומי צוק הכורכר שמשקיף על החוף. מגובה הצוק כמעט שלא ניתן להבחין בראשי האנשים המבצבצים מן המים וכל האנשים על החוף עם כתמים קטנים שנעים באופן מקרי למדיי. הוא ניגש אליה ומחבק אותה מאחור, היא מסיטה את מבטה ומחייכת. הוא מביט בעיניה ונראה כי הוא רוצה לומר לה דבר מה, אלא שבדיוק ברגע הזה מגיע רכב נוסף שנוסעיו בחרו לשמוע בעוצמה גבוהה ביותר שירי דיכאון…. הרגע נהרס…. איך אפשר למנוע את זה? התשובה ממש פשוטה: שייט רומנטי או הפלגות אל עבר השקיעה לזוגות!

שייט רומנטי יוקרתי למפונקים

רבות כבר נכתב אודות הקשר בין בני האדם לבין הים, אולם ספק אם יש מי שיכול להסביר את פשר המשיכה של בני האדם לים. הסצנה שתוארה לעיל היא לא עניין ייחודי, וסביר להניח כי זוגות רבים דווקא מנצלים את החופים כדי להרוויח כמה דקות איכות כאלה. כדי להשיג את הדקות האלה ללא הפרעות, אחת הדרכים הטובות ביותר היא שייט בספינת תענוגות. ישנן הרבה חברות שמציעות הפלגות לכל סוגי הבילויים לערים רומנטיות באיזור, דוגמת חרסוניוס. אפשר לצאת אל שייט רגיל עם חברים, כדי לחוות מעט מהחוויות שהים יכול להציע. שייט כזה הוא בילוי נהדר עבור מי שאוהבים את הים, אך מבטיח גם חוויה ייחודית למי שאיננו בהכרח "איש ים". שייט רומנטי מאידך, מבטיח לכם רגעי אושר צרוף שייצרבו עמוק אל רשתית עיניכם וילוו אתכם למשך הרבה מאוד שנים קדימה.

עבור המפונקים שבינינו או אלה שאוהבים לפנק את בני או בנות זוגם, ישנן חברות המציעות שייט רומנטי במיוחד. אם שייט רגיל יקרב אתכם אל הים, שייט רומנטי יקרב אתכם ביחד. חברות השייט יכולות להציע ספינות מפוארות במיוחד, ברמה של מלון בוטיק צף, אשר שיות לאיטן בנהרות ותעלות אירופהדרך נוף כפרי רומנטי וירוק, ופניהן מועדות אל אל יעדים רומנטיים במיוחד.

Cruise 2011 by Loimere, on Flickr

שייט רומנטי יוקרתי למפונקים במיוחד

הפלגות על גבי יאכטה אל מעמקי הים, או במקרים מסוימים אפילו למדינה אחרת, הן חוויה אשר תחבר אתכם עם החוויות והמסורות של הימאים מאז הפעם הראשונה שהאדם בנה סירה ויצא אל המים. קל מאוד לדמיין את המצב הזה שבו אתם מביטים לכל הכיוונים ולא רואים דבר פרט למים, קשה מאוד לדמיין כיצד תרגישו באותו רגע. אם חשבתם שהשמיים במדבר הם שקופים ורומנטיים במיוחד, השמים מעל הים בלילה, כאשר גם המים מתמזגים בשמיים ומשקפים את הכוכבים, הם הרגשה שונה לחלוטין שלא ניתן לפגוש בשום דרך אחרת. ניתן כיום לשכור יאכטות לצורך אירועים רבים, ואם אתם מחפשים את החוויה הרומנטית האולטימטיבית – שכירת "צימר צף" שכזה, היא חוויה בלתי נשכחת. החברות מציעות גם השכרת יאכטות יוקרתיות וגם צוות, אשר ידאג לכל מחסורכם במשך ההפלגה. במהלך הפלגות כאלה תוכלו ליהנות מארוחות גורמה ומשאר פינוקים מיוחדים אשר החברות יודעות להציע.

התגובות סגורות