מרץ 03

הפלגות לפיורדים ולים התיכון

בקטגוריה חופשות יוקרה באירופה

חופשות של הפלגות לים התיכון כבר מזמן הפכו לאחת הדרכים המבוקשות והמועדפות על התייר הישראלי ומשפחתו. קרוזים אלה לים התיכון יכולים להביא אתכם לסיור בין איי יוון שבים האגאי או לסיור בחופי דרום אירופה של איטליה, צרפת, ספרד וכדומה. איזור הפלגה נוסף שהפך לאחרונה מאד פופולארי הוא הים הבלטי והפיורדים של נורווגיה. בהפלגות אלה לפיורדים של נורווגיה אתם נחשפים לאיזורים פראיים וטבעיים מקסימים שניתן לחזות בהם רק מהאונייה.

הפלגות לפיורדים

הפלגות לפיורדים הן הפלגות מאד מיוחדות מכיוון שהן משלבות הפלגת נופש עם כל הפינוקים של הפלגה כזו יחד עם סיורים באחד המקומות היפים בעולם – הפיורדים של נורווגיה. פיורד הוא לשון יבשה הנכנסת לתוך הים ויוצרת מפרץ כמעט סגור בתוכה. אוניות ההפלגה נכנסות לכמה מהפיורדים הללו ונערכים ביקורים בעיירות דייג לאורך הקרוז. הפלגות לפיורדים יוצאות מהעיר קופנהאגן ונמשכות בדרך כלל שמונה ימים. ניתן להשיג חבילות נופש כאלה הכוללות טיסות לעיר היציאה עם לילה במלון לפני העלייה על האונייה. בכל אחד מימי הקרוז עוגנת הספינה במקום שונה ויש ימים שהאנייה משייטת בים ללא עצירה.

הפלגות בים התיכון – לחופי מערב אירופה

הפלגות בים התיכון היוצאות מנמל ברצלונה לתשעה לילות הפכו להפלגות מאד מבוקשות. ההפלגה מתקיימת על גבי אוניית פאר בתפוסה של אלפי נוסעים עם כל האלמנטים הנחוצים להעביר חופשה מקסימה בים התיכון. הפלגות בים התיכון המתחילות בברצלונה לוקחות אתכם לדרום צרפת לטולון, ניס ואחר כך לאיטליה למקומות כמו ליבורנו, פיזה, פירנצה, רומא, נאפולי קאפרי וחזרה לברצלונה. בהפלגות אלה אתם יכולים לקבל חדר עם מרפסת לים, לאכול באחת מן המסעדות הרבות, לצפות במופעים מרהיבים, לבלות בלילה בפאבים או בקזינו של הספינה.

התגובות סגורות