פבר' 28

הפלגה באיטליה

בקטגוריה חופשות שייט יוקרתיות

הפלגות בים התיכון הפכו למוקד עלייה לרגל להרבה ישראלים ומשפחותיהם. החבילה במסגרת הכל כלול כוללת כל מה שאתם חולמים עליו ממלון כזה ועוד הרבה יותר. הפלגות מביאות אתכם למקומות ונמלים שלעולם לא ראיתם ובטח שלא מהים. הפינות מאפשרות לכם לסייר בהרבה ערים ואיים שונים מבלי להחליף חדרי מלון ובלי לארוז כלל בעת ההפלגה. הפלגה היא כמו מלון חמישה כוכבים שמסייר לו בין איים וערים שונות.

הפלגה באיטליה – מאיפה יוצאים

ישנם מספר נמלי יציאה להפלגות באיטליה והערך המוסף של הפלגה כזו הוא עצום. הפלגה באיטליה מכסה עוד מדינות וניתן להגיע עם ההפלגה הזו מברצלונה וחזרה אליה לאחר שעשיתם סיבוב סביב המגף האיטלקי ובחזרה. הפלגות באיטליה מאפשרות לכם לחוות את המדינה מזווית אחרת, ליהנות מכל האטרקציות של הערים החשובות, לטייל בהם ולאכול אוכל איטלקי משובח ולחיות במשך כמה ימים טובים בחדר של מלון חמישה כוכבים שיהיה איתכם לאורך ההפלגה כולה.

הפלגה – מה כל כך מושך בזה

נתחיל מזה שככל שהאנייה גדולה יותר יותר מומלץ להפליג איתה. למה? כי על אונייה גדולה יש יותר אפשרויות לבידור ולעיסוקים שונים. באונייה גדולה יש לכם סיכוי להכיר אנשים מעניינים יותר ולקשור חברויות חדשות. לילדים תמיד יהיו חברים בני גילם שימצאו על הספינה ואפשרויות האוכל והמופעים יהין הרבה יותר מגוונים.

הפלגה באיטליה – מתי יוצאים

התקופה הטובה ביותר לצאת להפלגות באיטליה הם חודשי יוני עד אוגוסט. בתקופה זו מזג האוויר באיזור אידיאלי, אפשר ליהנות מהשמש ולהשתזף או להתרחץ בבריכה המשותפת וכדומה. גם משחקי סיפון לא חסרים וכאשר הפלגה יוצאת לדרך ניתן לנצל את כל האטרקציות שעל הספינה לתועלתכם.

התגובות סגורות