נוב' 07

שייט יוקרתי בישראל

בקטגוריה חופשות שייט יוקרתיות

שם המאמר: שייט יוקרתי בישראל
דורג על ידי הילה בתאריך 7.11.11
דירוג המאמר: 4.5

טיולי שייט בארץ הם הדרך שלכם לטייל ולבלות בצורה ייחודית ושונה. בין אם זו הפלגה של מספר שעות או מספר ימים, מצפון המדינה לדרומה או להיפך, עם בן/בת הזוג, עם משפחה או עם חברים – הפלגות בארץ יאפשרו לכם להכיר את ערי הנמל המקומיים מקרוב, ולשלב זאת עם פעילות ימית מהנה כדיג, שחייה, צלילה ועוד.

תרבות הפנאי והבילוי בישראל הולכת ומתפתחת בקצב מואץ. כל הזמן אנחנו למדים על עוד ועוד אנשים, אשר מנצלים את החופשות שלהם בשביל בילויים מיוחדים. הפלגה היא אחד מאותם בילויים. אנשים – לא בהכרח רק אנשי הים – בוחרים בבילויים ימיים: בין אם זה שייט קצר למתחילים, הפלגה משפחתית שכזאת אולי אפילו אל מדינה אחרת ובין אם זה קרוז יוקרתי בספינת פאר. אז איך אתם אוהבים את הנופש הימי שלכם?

The sailing ship Lynx, exits Morro Bay 11 April 2009 on a tour by mikebaird, on Flickr

טיולי שייט יוקרתיים בארץ למפונקים

לים יש השפעה חזקה על אנשים. לא ברור אם זה בגלל המים, האופק, השקיעות – אבל ברור שכל אחד מאיתנו, כשהוא בקרבת הים, הופך להיות יצור פילוסופי למדי. בלי קשר לשאלה, למה אנחנו הופכים להיות כאלה, אבל ברור שאנחנו נהנים מזה ונמשכים אל הים. ככל שישראל מתקדמת, כך גם תרבות החופש והפנאי שלנו משתנה והופכת להיות מתאימה למה שנהוג בעולם כולו. אם בעבר הפלגת נופש הייתה בגדר פריווילגיה או חוויה השמורה רק לאלפיון העליון, הרי שהיום כמעט כל אחד מאיתנו יכול להשיג שייט כזה באמצעות אחת מהחברות המפעילות הפלגות כאלה. יותר ויותר ישראלים נהנים מהפלגה אל לב ים ואפילו חוגגים בה אירועים. החברות המפעילות יאכטות להפלגות כאלה מציעות תפריטי אוכל מגוונים ושלל בילויים למשך ההפלגה עצמה.

יציאה להרפתקת שייט בים התיכון יכולה להיות מהנה ביותר: לא צריך להיות סקיפר כדי לצאת אל שייט כזה. מספיק לברר באחת החברות הפועלות והמציעות שייט כזה, ואתם יכולים להיות בדרך אל לב ים ולהתחבר אל המסורת עתיקת היומין של כל הימאים מאז ומעולם. ההרגשה של שייט בלב ים, כאשר לא ניתן לראות יבשה באופק בכל כיוון בו תביטו, היא חוויה ייחודית, אשר לא בטוח כיצד תגיבו אליה, אבל בטוח שתזכרו אותה למשך הרבה מאוד שנים. שבו בנפשכם שאתם על ספינה ואתם רואים במרחק את סאמאריה שבכרתים!

טיולי שייט יוקרתיים בארץ למפונקים במיוחד

למי מאיתנו שמעדיפים את חיי המותרות היותר מובהקים, כמובן שניתן להזמין הפלגה ביאכטה. יאכטה יודעת להציע את כל הפינוקים של מלון או צימר צף. בחלק מהמקרים תוכלו לקבל צוות אשר ידאג לכל מחסורכם במהלך ההפלגה ביאכטה. השכרת יאכטה יכולה לאפשר לכם טיול של מספר שעות, או של מספר ימים, לאורך חופי ישראל, במסלול ובקצב שאתם בוחרים. בחלק מהמקרים מציעות החברות גם אפשרות לשכור את היאכטה לצורך אירועים משפחתיים או אחרים (ויש לא מעט ישראלים אשר שוכרים יאכטות לצורך מסיבות רווקים, למשל). יתרונה הגדול של יאכטה פרטית שאתם שוכרים על פני קרוז עם ספינת תענוגות הוא כמובן האינטימיות, והפריבילגיה לבחור לעצמכם לבד את המסלול, את משך הזמן בו תשהו בכל יעד, את הפעילות שתעשו בלב ים וכמובן את החברנ. בנוסף – מרבית ספינות הנופש היוצאות מישראל מתמקדוות בהפלגה ליעדים שונים בים התיכון, בעוד עם יאכטה תוכלו ללמוד להכיר את ישראל לעומק – רק דרך הים .

המומלצים שלנו:

דו ספא
– ספא יוקרתי בתל אביב ובירושלים המציעים חבילות ספא אטקטיביות
אחוזת קיסדורנא
– ראש פינה

התגובות סגורות