דצמ' 30

טיול יוקרתי לסינגפור

בקטגוריה חופשות יוקרה במזרח הרחוק

שם המאמר: טיול יוקרתי לסינגפור
דורג על ידי שיין בתאריך 30.12.12
דירוג המאמר: 5.0

סינגפור היא מדינה יוצאת דופן באסיה, בשל הרכבה הגיאוגרפי המקוטע. מדובר על מדינה בדרום מזרח אסיה (ליד מזליה), המורכבת מהרבה איים קטנים. חלוקה זו הופכת אותה לכלכלה מאד משמעותית בעולם ובאסיה בפרט, למרות שהיא קטנה מאד, וזאת רק בזכות האיים והיכולת שלהם לייצר דברים מיוחדים שאין באף מקום אחר בעולם. זה הופך אותה למדינה עשירה מאד – יחד עם מדינות גדולות ממנה בהרבה – והופך אותה למוקד תיירות מיוחד בעולם.

Singapore by Yutaka Tsutano, on Flickr

טיסות לסינגפור

אנשי עסקים ואוהבי טיולים רבים עולים על טיסות לסינגפור בכל יום. מדובר על אי טרופי יפה שמציע הרבה עסקים איכותיים ואפשרויות כלכליות למי שחפץ בכך מצד אחד – ומצד שני תיירות ברמה הגבוהה ביותר. רוב אייה של סינגפור הם ערים, אבל החלק שמיועד לשמורות טבע הוא עוצר נשימה. מדובר על פארקים לאומיים מטופחים כפי שלא ראיתם מעודכם. האי המרכזי הוא המקום היחיד בו אפשר לערוך טיול אורבני, ולכן רוב התיירים נוסעים לשם. למרות היותו קטן מאד, הוא אטרקטיבי ויש בו הרבה אפשרויות. מדובר על נופים רבים, נוף אורבני ואפשרויות טיול שאין באף מקום אחר באסיה. סינגפור היא מדינה נקייה מאד, מודרנית, ויש בה תחושת קדמה המזכירה יותר את המערב (או הונג קונג) מאשר את אסייה המסורתית.

מצד אחד – מקדשים מסורתיים ומוזיאונים לאמנות מסורתית ומקומית, מצד שני מוזיאונים מודרניים ומגדלים וקניונים. האי סנטוזה היא הפופולארי מבין האיים הקטנים: יש בו גני פרחים סיניים בסגוננם, חוף, פארק מים, מוזיאונים לחיות ופרפרים, מוזיאון ים ועוד. אם אתם מתעקשים על טיול מערבי לכו לבקר ברחוב אורצ'ד באי המרכזי, שם תוכלו למצוא מותגים כמו פרדה או רולקס, ברמה שלא תבייש אף בירה במערב אירופה. לסיכום, זהו אי יפהפה ומרתק וכל אחד יוכל למצוא את עצמו שם: חובב האקזוטיקה וחובב הטיולי הכמו-אירופאיים.

התגובות סגורות