יוני 25

טיולי יוקרה לסקנדינביה וספרד

בקטגוריה חופשות יוקרה באירופה

שם המאמר: טיולי יוקרה לסקנדינביה וספרד
דורג על ידי אוראל בתאריך 25.06.12
דירוג המאמר: 4.5

בא לכם חופשה יוקרתית לאתר איכותי באירופה? נמאס לכם לשבת במשך שבועות ולארגן טיול במקום שמעולם לא הייתם בו? תחשבו על ספרד כיעד מעולה וגם על סקנדינביה כיעד אפשרי לטיולים מאורגנים יוקרתיים. ספרד היא ארץ גדולה בממוקמת בחצי האי האיברי ויש גם חלקים שונים שניתן לטייל בה עם טיול יוקרתי. אחד המקומות המומלצים הם הרי הפירינאים שבצפון המדינה בגבול עם צרפת. טיול  יוקרתי לסקנדינביה ייקח אתכם לצפון אירופה הכולל את נורווגיה, שבדיה ודנמרק. חופשה יוקרתית באה בפורמט של טיול מאורגן, אבל במקום דיל שמקצץ בעלויות אתם בוחרים דווקא באספקטים היוקרתיים, האיכותיים (והיקרים) יותר במדינת היעד.

Spain

טיולים יוקרתיים בספרד – הרי הפירינאים

הרי הפירינאים הם שרשרת הרים היוצרת גבול טבעי בין צרפת לספרד. זהו אחד משרשרות ההרים האחרונות באירופה שנשארו די פראיים. לא תמצאו שם קרוקודילים כמו באפריקה כי מעולם לא היו שם, אבל כן תמצאו הרים מהממים, צמחייה כמו צמחיית יערות הגשם, ואדיות קסומים, נהרות, שבילי טיול להולכים ברגל ולחורשים עם טרקטורונים או ג'יפים, אטרקציות ספורטיביות שונות וכפרים ציוריים המשתלבים בנופים עוצרי הנשימה של ההרים. טיולים מאורגנים בספרד בהרי הפירינאים מתחילים בעיר ברצלונה שנחשבת לבירת המחוז הקטאלוני שבספרד ומשם יוצאים לטיול בהרים. טיולים יוקרתיים להרי הפירינאים יכולים לכלול קבוצות או משפחות.

טיולים יוקרתיים בסקנדינביה – הקור מוסיף הרגשה מלכותית

טיולים מאורגנים לסקנדינביה או טיולים יוקרתיים יחשפו בפניכם את צפון אירופה הארית במיטבה. נופים בלתי נשכחים לצד טירות ואגמים מקסימים, פיורדים מרהיבים, ערים מודרניות ותוססות, כפרים ציוריים ותרבות ייחודית שאינה דומה לשום מקום אחר. סקנדינביה היא חבל ארץ קר מאד בחורף ובלי הרבה שמש כל השנה. סקנדינביה היא מקום ייחודי באירופה כולה. טיולים מאורגנים לסקנדינביה יקחו אתכם לנסוע במזחלות נהוגות בכלבים, לטירות קסומות וכדומה. טיולים יוקרתיים לסקנדינביה או טיולי יוקרתיים לספרד יכולים להיות פיתרון מצויין לחופשת הקיץ הקרובה שלכם במחירים אטרקטיביים ולכל המשפחה.

התגובות סגורות