יוני 25

טיולי סקי יוקרתיים

בקטגוריה חופשות יוקרה באירופה

שם המאמר: טיולי סקי יוקרתיים
דורג על ידי נטלי בתאריך 25.06.12
דירוג המאמר: 4.5

לכל חובבי הסקי וספורט החורף מחכים בשנה הקרובה דילים מצויינים. כשמדברים על סקי מדברים בדרך כלל על אירופה ואתרי הסקי המשגעים שלה ופחות על אתרי הסקי שבמקומות אחרים כמו צפון אמריקה ודרום אמריקה. מחירי הטיסות למקומות מרוחקים אלה עלולים לייקר את החופשה בהרבה. דילים לאתרי סקי מוצעים לכם כיום באין ספור חברות נסיעות וכדאי לבדוק את הדילים, המקומות, המלונות ומה כל דיל כולל. יש דילים של טיסות ומלונות בלבד, יש דילים הכוללים גם השכרת רכב לטיולים בסביבה ויש דילים סקי הכל כלול.

Skiing in Røldal by Sundve, on Flickr

דילים סקי באירופה – טיולי יוקרה בשלג

המקומות העיקריים עבור דילים סקי באירופה הם הרי האלפים שבהם ניתן לעשות סקי בשוויץ, באיטליה, אוסטריה וצרפת או בהרי הבאלקן שבבולגריה. חבילת סקי מבטיחה לכם חופשה משגעת בנופים מרהיבים, אבל עליכם לברר כמה דברים לפני שאתם מחליטים מה וכמה: האם אתם מעוניינים בחבילת כוללת או מעוניינים להרכיב לעצמכם את החבילה לבד, או שאולי אתם מעוניינים בהכל כלול המצוי מועדוני סקי קלאב מד. איזה אתרי סקי מתאימים לכם יותר ובאיזה מקום, האם אתם באים עם ילדים שמתחילים את צעדיהם הראשונים בסקי ולבסוף, איזה יעד סקי מציע לכם את מבצעי הסקי הטובים ביותר לחורף הקרוב.

דילים סקי – ההפך מטיולי יוקרה

למרות שספורט הסקי איננו ספורט זול בהגדרתו ניתן גם במסגרת זו להשיג דילים סקי זולים יותר. איך זה עובד? כדי להשיג דיל סקי זול יותר בלי להתפשר על רמת האירוח ניתן לחפש באתרים פחות מפורסמים ומבוקשים. מועדוני סקי בארצות הבלקאן מציעים אתרי סקי מעולים והרבה יותר זולים מאלה שבצרפת או שווייץ. ניתן להזמין חבילות סקי כבר בקיץ ולחסוך עלויות וכסף רב, וניתן לחפש גם מבצעי סקי ברגע האחרון שיוזילו לכם את חופשת הסקי באופן ניכר. דבר נוסף הוא לחפש דיל סקי לקיץ במקומות הגבוהים בהרים ששם תמיד יש שלג והאתרים פתוחים כל השנה.

 

למדריך הרשמי של שוויץ

התגובות סגורות