פבר' 13

טיולים לדרום אמריקה – לא רק לתרמילאים

בקטגוריה חופשות יוקרה באמריקה

שם המאמר: טיולים לדרום אמריקה – לא רק לתרמילאים
דורג על ידי ירדן בתאריך 13.02.13
דירוג המאמר: 4.5

דרום אמריקה כבר מזמן לא רק יעד של תרמילאים ומטיילים צעירים אחרי הצבא. לא שהיא הפסיקה להיות כזו, אבל מבוגרים רבים מוצאים את דרום אמריקה יעד מועדף כשהם חפצים בטיול קצת יותר מסעיר משיטוט ברחובות ערי אירופה הקלאסית. טיולים לדרום אמריקה מותאמים גם למשפחות וגם לזוגות ויש אפילו טיולים לבני גיל הזהב. כיום ניתן למצוא טיולים מאורגנים וחבילות לדרום אמריקה שכוללים טיסות ומלונות לאורכה ולרוחבה של היבשת על פי מסלול הטיול שלכם.

South America - Patagonia by  popejon2, on Flickr

טיסות לדרום אמריקה

אין טיסות לדרום אמריקה ישירות מהארץ וצריך לעלות על טיסת המשך באירופה או באמריקה . ישנן חברות תעופה רבות היוצאות מן הארץ לדרום אמריקה מערים באירופה ואחרות עושות חניית ביניים בארצות הברית. הטיסות לדרום אמריקה אינן זולות ולכן מומלץ לנצל את החופשה ולהגיע לפחות לשבועיים ויותר כדי ליהנות מהטיול. טיולים לדרום אמריקה יכולים להתחיל בכל מיני נקודות שונות והמומלצות ביותר הן ברזיל, ארגנטינה, צ'ילה ופרו.

טיולים לדרום אמריקה – יופי פראי ותרבויות שונות

דרום אמריקה הינה יבשת ענקית הנמצאת בחלקה על קו המשווה וחלקה הגדול בחצי הכדור הדרומי. דבר זה הופך את עונות השנה ברוב חלקי היבשת. טיול בארגנטינה או בברזיל יתחיל בחורף שלנו ששם יהיה קיץ. האטרקציות הפזורות ביבשת הן אין סופיות וניתן להזכיר את עיר האינקה מאצ'ו פיצ'ו שבפרו, את אגם טיטיקקה הגבוה בעולם שבהרי האנדים שבבוליביה, את יובלי האמזונס והג'ונגלים הסבוכים, את הטרקים הנהדרים בהרים ואת אתרי הסקי שבצ'ילה, הארוכה והצרה שבמדינות דרום אמריקה.

טיסות לדרום אמריקה – לקרנבל של ברזיל

בחודש פברואר מתרחש הקרנבל של ברזיל. רבים מתחילים טיולים לדרום אמריקה בטיסה לברזיל לקרנבל ולאחר מכן ממשיכים לטייל בברזיל ובמדינות דרום אמריקה האחרות. מוקד הקרנבל הוא בעיר ריו דה ז'נרו ששם מתקיימות התהלוכות המפורסמות של בתי הספר לסמבה.

התגובות סגורות