חופשות יוקרתיות במיוחד

אוהבים שמשכימים אתכם לפי הזמנה? ארוחות מפנקות, ספא או חבילות הכל כלול? פינוקים מיוחדים זו ההתמחות שלנו. אם אתם מעוניינים במידע אודות חופשות עם פינוקים מיוחדים עיינו בפוסטים הבאים ותמצאו הכל.

אוקטובר 2, 2013

מבצעי ספא בירושלים או טיסות לאילת אל על- המקומות התיירותיים הבולטים בישראל

מבצעי ספא בירושלים או טיסות לאילת אל על- המקומות התיירותיים הבולטים בישראל

ארץ ישראל משופעת במקומות תיירותיים, מהצפון ועד הדרום. גם התייר הישראלי, למרות חיבתו העזה ליעדי חופשה בחו"ל אוהב לתור ולטייל בארץ, עם דגש על בתי מלון ומקומות בילוי בערים המרכזיות של ישראל, ביניהן תל אביב, חיפה וטבריה. (המשך…)

אוגוסט 14, 2013

טיולים לאיסלנד

טיולים לאיסלנד

איסלנד היא מדינת אי בצפון האוקיינוס האטלנטי. בשנים האחרונות גדלה אוכלוסיית איסלנד בגלל הגירה חיובית מאירופה. היא חברה בנאט"ו אף שאין לה צבא של משרתי קבע. (המשך…)

אוגוסט 4, 2013

טיולים לסין

טיולים לסין

סין המדינה הגדולה וארץ האפשרויות. עד לפני מספר שנים לא ניתן היה לבקר בסין והכל היה בה מיסתורי ובלתי מובן. מאז נפתחו שעריה של סין יוצאים מטיילים רבים לטיולים לסין. ברוב המקרים הטיולים הם טיולים מאורגנים לתקופה של עד שלושה שבועות. (המשך…)

יוני 4, 2013

לפלנד – המקום הבא

לפלנד – המקום הבא

כן. אנחנו מדברים כן על לפלנד המקום בו טייל נילס הולגרסון, הגיבור השוודי שהפך לגמד. לפלנד מאגדתו של נילס הולגרסון ולהקת אווזי הבר, יכולה להפוך למציאות שלכם. טיול מאורגן ללפלנד הוא בהחלט אפשרי, ויעניק לכן ולכם את ההזדמנות להגשים חלום. זה דבר שונה. לא משהו שחשבתם עליו עד כה. (המשך…)

יוני 4, 2013

לפלנד – זה לא חלום

לפלנד – זה לא חלום

כאשר תגיע עונת החורף, אל לכם לחשוב שאין יותר לאן לצאת לטיול או לחופשה. מדובר בתפיסה מוטעית, שכן, יש את לפלנד, הארץ המסתורית, הצפונית, המרוחקת והנהדרת הנמצאת בקצנו הצפוני של העולם, או ליתר דיוק בצפון המרוחק של אירופה, מקום אליו תוכלו ללכת באמצעות טיולים מאורגנים ללפלנד. חבל ארץ זה, הינו מושלג בימות החורף, ונמצא בשטחן של פינלנד, שוודיה ונורווגיה. (המשך…)