אפר' 07

קרוזים בקיץ – החופשה האולטימטיבית

בקטגוריה חופשות שייט יוקרתיות

בשנים האחרונות הלכה והתעצמה תופעת החופשות על ספינות קרוז במקומות שונים בעולם. הקרוזים הקרובים אלינו מתקיימים במימי הים התיכון, הים הבלטי ולאורך הפיורדים של נורווגיה. קרוזים נוספים שיכולים לעניין את הישראלים הם קרוזים בים הקריבי היוצאים מארה"ב וחוזרים אליה.

קרוז זו חופשת הכל כלול מאד מיוחדת. בחופשה זו אתם מקבלים כל מה שכלול בחופשות הכל כלול וזה כולל בנוסף גם שייט בין ערים ואיים שונים בים התיכון או בים הבלטי וכן ביקור בערים שונות, והכל מבלי לארוז את החפצים ולעבור ממלון למלון. אוניית הקרוז משמשת גם מלון צף הנוסע ממקום למקום וגם כאתר בילויים אחד ענק לכל הגילאים.

יש קרוזים שמיועדים למשפחות עם ילדים ויש קרוזים לזוגות צעירים או לצעירים המחפשים בני ובנות זוג. יש קרוזים מעורבים ויש קרוזים שיוצאים בתקופות מיוחדות בשנה עם חגיגות ומסיבות מיוחדות. בכל הקרוזים תוכלו למצוא מגוון רחב של מקומות אכילה ושתייה, מופעי בידור שונים המתאימים לחתכי גיל שונים, מקומות בילוי רבים על האונייה גם לשעות היום – בריכות שחייה, מרפסות שיזוף, מתקני ג'קוזי, חדרי כושר, סאונה, חדרי משחקים לילדים עם הפעלות של מדריכים מקצועיים לגילאים שונים, בתי קולנוע וכדומה. בשעות הלילה ניתן ליהנות ממבחר מועדוני לילה, דיסקוטקים, ברים וקזינו למבוגרים.

קרוזים לים התיכון

קרוז לים התיכון יכול להתרחש בכמה אופנים. שתי הצורות המקובלות לצאת לקרוזים בים התיכון לישראלים הם יציאה מנמל חיפה או אשדוד עם אוניות קרוז שמשייטות בין איי יוון השונים הכוללים עצירה באיים וירידה לחוף, אכילה במסעדות מקומיות והמשך ההפלגה למחרת. קרוזים אלה יכולים לקחת אתכם לאיי יוון כמו רודוס, כרתים, האי קוס נמל פיראוס, סלוניקי וכן יעדים שונים בתורכיה. קרוז כזה יכול לקחת בין ארבעה ימים לשבוע וההפלגה היא כאמור בסגנון הכל כלול.

קרוז נוסף ומאד פופולארי לים התיכון הוא קרוז שיוצא בדרך כלל מברצלונה והוא לוקח אתכם לאורך חופיה הדרומיים של אירופה החל מספרד דרך צרפת ואיטליה כאשר בדרך עוברים גם באיים רבים כמו מלטה, סרדיניה, סיציליה וכדומה. קרוזים אלה מתרחשים על ספינות ענק בעלי תפוסה של קרוב למאה אלף טון ועם שלושת אלפי תיירים ואלף אנשי צוות ואירוח. הקרוזים הללו עוצרים בערים גדולות השוכנות לאורך המסלול ולתיירים ניתנת האפשרות לרדת לחוף ולטייל בהן במשך כמה שעות עם קבוצה מהאונייה הכולל גם אכילה במסעדה מקומית.

קרוזים לים הבלטי

בימות הקיץ החמים ניתן לצאת לקרוזים בים הבלטי הכוללים את כמה מעריה היפות ביותר של צפון אירופה. קרוז לים הבלטי מתחיל בדרך כלל מהעיר קופנהאגן שבדנמרק והחבילה לקרוז זה כוללת גם כרטיס טיסה הלוך וחזור מעיר זו. קרוזים לים הבלטי אורכים כשמונה ימים שבמהלכם עוגנים בערים כמו שטוקהולם שבשוודיה, סנט פטרבורג שברוסיה וערים נוספות. לים הבלטי כולל גם הוא את כל הפינוקים שהוזכרו למעלה והוא מהווה אטרקציה גדולה במיוחד לזוגות צעירים.

קרוז לפיורדים של נורווגיה

גם קרוזים לנורווגיה עושים על מאוניות ענק עם תפוסה של 96 אלף טון, אך אופי הטיול במקרה זה קצת שונה. שייט חופים לאורך הפיורדים של נורווגיה מביא אתכם לכמה מאזורי הפרא היפים בעולם. בנוסף לפיורדים המקסימים תזכו לחזות גם בליוויתנים גדולים, דולפינים, דובי קוטב לבנים וחיות פרא נוספות. בצפון נורווגיה עוגנת הספינה ליד כפר דייגים ציורי שבו יורדים לטייל ולר

התגובות סגורות