פבר' 10

תאילנד – תענוג צרוף לנשמה ולגוף

בקטגוריה חופשות יוקרה במזרח הרחוק

שם המאמר: תאילנד - תענוג צרוף לנשמה ולגוף
דורג על ידי יעל בתאריך 10.02.13
דירוג המאמר: 4.0

בימים אלה כאשר כל חוף חולי כבר מכונה פיסת גן עדן ומודעת הפרסומת מבטיחות חוויה חד פעמית, הרי שלא נשארו דרכים להבהיר את עוצמת החוייה של ביקור בארץ חלומית של ממש – הלא היא תאילנד. פנינה קסומה אשר מציעה חופי טורקיז קסומים, ריזורטים מפנקים ואוכל המטריף את החושים בדרומה. במרכזה חיה ונושמת עיר רועשת וצפופה עם אוירה דינאמית ביותר ומחשמלת ואין סוף אפשרויות לבילויים וקניות. חלקה הצפוני מזמן לכם מסע תרבותי של טבע ונוף, אשר כולל התחככות בשבטי ילידים אקזוטיים וחשיפה תרבותית מרתקת במיוחד.

הדרך לתאילנד

הדרך להגיע לתאילנד היא כמובן באמצעות טיסה. טיסה לתאילנד מישראל אורכת למעלה מעשר שעות. חברות תעופה רבות מציעות טיסות ישירות לתאילנד או טיסות דרך יעדים באסיה, אירופה, המזרח התיכון, אסיה ואפילו אפריקה, אשר הן על פי רוב זולות יותר. שער הכניסה לתאילנד הוא לרוב הבירה בנגקוק ורוב הטיסות לתאילנד ממריאות מתל אביב ונוחתות בבנגקוק, אולם יש אפשרות גם לקחת טיסה לפוקט. פוקט היא אי תיירותי מדהים אשר שזור בחופים חוליים מרהיבים, מעוטרים עצי קוקוס, מי טורקיז ונוף צוקי מהפנט. הטיסות לפוקט יכולות להיות ישירות או לכלול עצירה קצרצרה בבנגקוק.

Thailand Nov 2011 - Paradise Resort, Koh Yao Noi by Rev Stan, on Flickr

תאילנד – מצפון עד דרום חוויה מתמשכת

בין אם ביקורך בתאילנד יתחיל אחרי טיסה לבנגקוק ובין אם בחרת לנחות בלב גן העדן ותפסת ישירות טיסה לפוקט, הרי שהחוויה שצפויה לך מהביקור במדינה מרתקת זו היא חד פעמית ובלתי נשכחת.

טיסה לתאילנד תגרום לך להתחיל את טיולך במרכז תאילנד בו מצויה העיר בנגקוק – זן היא עיר סואנת, נמרצת, מרתקת ורב גונית אשר מציעה ביקור בהיכלות וארמונות, מקדשים ומוזיאונים, חצרות ושווקים ואף שיט בנהר. האוכל בבנגקוק מצויין, הרחובות סואנים וטומני חוויות ומרכזי הקניות מזמינים ביותר. גם מרכז חיי הלילה בעיר מזמן שפע של חוויו מעניינות ביותר לכל תייר ותייר. הביקור באיים הקסומים, אשר הפופולריים בהם הם פוקט, קוסמוי וקופנגן, מבטיח נופש ברמה גבוהה ביותר. האיים עמוסים ריזורטים מפנקים אשר מקדשים את תענוגות הגוף ומבטיחים חוויה של אושר צרוף. הנסיעה צפונה לצ'אנג ראי וצ'אנג מאי תזמן לכם מפגש עם טבע ונוף וגם עם אוכלוסייה מקומית עם מנהגים מרתקים.

מידע שימושי

אם הגעת לתאילנד באמצעות טיסה לבנגקוק או טיסה לפוקט ואתה צפוי לשהות בה למעלה מ – 30 ימים עליך להצטייד מבעוד מועד באישור שהייה. את אישור השהייה יש להוציא בשגרירות תאילנד בישראל. אם אתה מגיע לתאילנד דרך היבשה, מהמדינות השכנות, ולא תגיע באמצעות טיסה לתאילנד, עליך להצטייד באישור שכזה גם בשהייה של פחות מ15 ימים. בתאילנד ניתן לטייל בכל עונות השנה- תמיד חם שם, אך נהוג להבחין בין העונה הרטובה ליבשה. בעונה היבשה, החלה בחודשים נובמבר עד מרץ, החום נסבל ואין גשמי מונסון, מה שקשה להגיד על חודשי העונה הרטובה. אולם עובדה זו לא מונעת מרבים לטייל בתאילנד גם בעונה הגשומה ולראות בגשמים המופיעים לפרקים שינוי מרענן ששובר את עומס החום. ככלל, השהייה בתאילנד בחודשי העונה הגשומה נסבלים יותר באיזור האיים הדרומיים. המטבע בו משתמשים בתאילנד מכונה באט. רצוי להצטייד בדולרים מישראל, בטרוולר צ'קס ובכרטיס אשראי בינלאומי ולהחליף עם ההגעה ליעד את הדולרים לכסף מקומי רק במקומות מורשים לכך.

לסיכום, את הקסם של תאילנד מתחילים בטיסה לתאילנד- טיסה לבנגקוק או טיסה לפוקט אשר תביא אתכם לשערי גן עדן ותבטיח לכם חוויה בלתי נשכחת.

התגובות סגורות