פבר' 21

אטרקציות בתאילנד

בקטגוריה חופשות יוקרה במזרח הרחוק

שם המאמר: אטרקציות בתאילנד
דורג על ידי גינת בתאריך 21.02.13
דירוג המאמר: 4.5

עיר הבירה של תאילנד היא בנגקוק. מספר התיירים המגיעים לעיר זו בשנה הוא כמה מיליונים. גם ישראלים רואים בעיר זו יעד לטיולים ולחופשה.
יש כאלה תיירים המגיעים לתאילנד כדי לנוח ולהירגע מחיי היום יום והם מחפשים בעיקר אטרקציות בתאילנד שאותן לא יוכלו לראות באף מקום אחר. בעיר יש המקדשים העתיקים לצד גורדי השחקים המודרניים.

אחת מהאטרקציות בתאילנד שאף תייר לא מחמיץ היא ארמון המלוכה. המקדש הנמצא במתחם הארמון מושך אליו תיירים רבים ליהנות מפסל הבודהה. הבודהה היא הדמות המוערכת על כל תאילנדי.

Thailand by wongaboo, on Flickr

אחת האטרקציות בתאילנד היא אוסף דברי האמנות הנמצא במקדש שבמתחם המלוכה. בנוסף במתחם נמצאים שרידיו של בודהה, ספרייה, שלדעת מומחים היא הטובה ביותר בתאילנד, שמכילה את כתביו של בודהה ופסלים של מלכי תאילנד.

מקומות בתאילנד

בתאילנד יש הרבה מקומות בהם התיירים מבלים ומבקרים. היא לא רק עיר הבירה בנגקוק. יש מקומות רבים נוספים לביקור בתאילנד.
בדרך כלל זמן הביקור בתאילנד הוא מוגבל וכדי לנצל את הזמן העומד לרשות התייר בצורה היעילה חשוב לתכנן את הטיול ולבחור מראש באיזה מקומות לבקר.

תאילנד בנויה מאיים רבים והמקומות בתאילנד שידועים ומפורסמים ובהם איי קוסומוי, קופנגן, פוקט, פטייה קופיפי ואחרים ורבים כשלכל אחד כדאי להגיע ולכל אחד יש את הייחוד שלו.

בית המלוכה והמקדש שבחצר בית המלוכה הם מקומות מבוקשים על ידי תיירים. וכך גם וואט ארון, המקדש המוזהב.
שמורת הטבע המדהימה, קו הונג, בה ישנם סלעים וצוקים גבוהים שבמרכזה בריכה עם מים בצבע טורקיז היא אחד מהמקומות בתאילנד אליו מגיעים מבקרים רבים ואף אחד אינו נשאר אדיש. הקאו יאי, חווית טבע מרהיבה שבה חיות טרף כמו נמרים, פילים ומגוון רחב של סוגי ציפורים.

התגובות סגורות