יוני 04

לפלנד – המקום הבא

בקטגוריה חופשות יוקרתיות במיוחד

שם המאמר: לפלנד – המקום הבא
דורג על ידי שחף בתאריך 4.06.13
דירוג המאמר: 4.5

כן. אנחנו מדברים כן על לפלנד המקום בו טייל נילס הולגרסון, הגיבור השוודי שהפך לגמד. לפלנד מאגדתו של נילס הולגרסון ולהקת אווזי הבר, יכולה להפוך למציאות שלכם. טיול מאורגן ללפלנד הוא בהחלט אפשרי, ויעניק לכן ולכם את ההזדמנות להגשים חלום. זה דבר שונה. לא משהו שחשבתם עליו עד כה.

Northern lights in Lapland by RukaKuusamo.com, on Flickr

לפלנד אינה חופשה. היא הרפתקה. טיול מאורגן ללפלנד יחשוף אתכם למתקפה חושית, לחידה אותה תיהנו לנסות ולפתור.

סוף העולם ומעלה

באם ראיתם עולם וחוויתם כל כך הרבה מקומות, אנו בטוחים שאתם אנשי העולם הגדול שרוצים לגלות ולחשוף עוד ועוד חבלי ארץ. טיול מאורגן ללפלנד יכול בהחלט לסייע לכם בכך. מדובר במפגש הגבולות של שבדיה, נורווגיה ופינלנד, כזה המהווה אחת מהפינות הפחות נגישות והיותר מרוחקות באירופה, ללא ספק. העם הלאפי החי כאן, הינו עם עתיק יומין ואציל, המתגאה המורשת הייחודית, התרבותית והמדהימה שלו. בחורף הצפוני, טיול מאורגן ללפלנד מהווה קסם אמיתי, כאשר ניתן לראות חיים אמיתיים גם כשהעולם מסביב קפוא.

תורכיה – מה לא נאמר עדיין?

בא לך חופשה? תורכיה הרי כה קרובה. מאז שהיחסים בין ישראל ותורכיה השתפרו, הרי שאפשר ללא הרבה ספקות, להזמין חבילה לתורכיה. מדובר בנופש זול, אצל עם מארח וחבילות הכול כלול בקלאבים נהדרים ורמה אירופאית לכל דבר. אין על האוכל הטורקי, אין. באם אתה רוצה חופשה מושלמת, הזמן עוד השבוע חבילה לתורכיה. כף תוכל לזכות וליהנות ממי הים התיכון הצלולים, מבתי מלון הכוללים מכון כושר, בריכות וגישה לחוף ועוד.

מדוע תורכיה?

כאמור, תורכיה הינה קרובה וזולה. תוכל לטעום שם מן האקמק (לחם) הטרי והטעים שהטורקים כמו מתגאים בו, עד כדי שהם מציבים את הלחמים שלהם בחלונות הראווה של המאפיות. אתה לוקח חבילה לתורכיה גם כדי ליהנות מהקדאיף המתוק והמסורתי, שלעיתים קרובות מגישים אותו לצידו של כדור גלידת וניל ולצידו צלוחית של סוכר, למקרה שלא מספיק מתוק לך! קשה למצוא חופשה מתוקה יותר מחופשה בתורכיה. זה המקום להרים טלפון או לשלוח מייל, ולהזמין חבילה לתורכיה.

התגובות סגורות