אוק' 02

מבצעי ספא בירושלים או טיסות לאילת אל על- המקומות התיירותיים הבולטים בישראל

בקטגוריה חופשות יוקרתיות במיוחד

שם המאמר: מבצעי ספא בירושלים או טיסות לאילת אל על- המקומות התיירותיים הבולטים בישראל
דורג על ידי בני בתאריך 2.10.13
דירוג המאמר: 4.5

ארץ ישראל משופעת במקומות תיירותיים, מהצפון ועד הדרום. גם התייר הישראלי, למרות חיבתו העזה ליעדי חופשה בחו"ל אוהב לתור ולטייל בארץ, עם דגש על בתי מלון ומקומות בילוי בערים המרכזיות של ישראל, ביניהן תל אביב, חיפה וטבריה.

מבצעי ספא בירושלים או בילוי לילי- מה מציעה עיר הבירה

אך עם כל הכבוד לתל אביב, וגם לשתי הערים הנוספות שהוזכרו, יש שתי ערים אחרות שמתעלות עליהן בכל הקשור לכמות התיירים שמגיעה אליהן, כשמדובר לא רק בתיירות פנים אלא גם בתיירים חיצוניים. הראשונה היא עיר הבירה של ישראל, ירושלים. את ירושלים אין צורך להציג ולא צריך לקדם, מאחר שזו עיר בעלת חשיבות עצומה לשלוש הדתות המרכזיות בעולם. עם זאת, ירושלים לא מסתפקת בהיותה מקום קדוש ובעלת אתרים ותיקים ובעלי משמעויות רחבות, אלא משווקת את עצמה כעיר מלאת חיים גם בלילות, מעניקה מבצעי ספא בירושלים, חבילות מיוחדות לבתי מלון בעיר ואפילו מתגאה בשוק נהדר. סיבות אלה מוסיפות להיותה של ירושלים עיר פופולרית על כל העמים ומביאה מספרים גדולים אף יותר של תיירים לפתחה ואף מביאה לידי כך שרבים הם האנשים שנשארים לגור בעיר.

מבצעי ספא בירושלים בתוך המלונות

כאמור, ירושלים לא מסתפקת באתרים כמו הכותל ומגדל דוד ועושה הכל על מנת למשוך את התייר ולרתק אותו גם מעבר למקומות הקדושים וההיסטוריים שמצויים ברחבי העיר. במהלך היום תוכלו לסייר בשוק מחנה יהודה המקומי, שם תזכו לטייל בין הדוכנים השונים שמוכרים הכל, החל מתבלינים ומאכלים למיניהם ועד בגדים וכפכפים. תוכלו לאכול באחת המסעדות שמצויות באזור שמתהדרות במאכלי עדות שונים או במסעדת מחניודה המפורסמת, שאף היא ממוקמת שם, בהתאם לשמה. את הסיור תוכלו לסיים באחת מהפניות לרחובות העתיקים שם תמצאו את זקני העיר יושבים ומשחקים שש בש ולוגמים כוס קפה ואולי אף תוזמנו לשחק עימם, רק קחו בחשבון שמירב הסיכויים הם שתפסידו. אם שוק זה לא מה שמדבר אליכם תוכלו לבלות באחד מבתי המלון המהודרים בהם בחרתם להשתכן וליהנות מהמתקנים של אותו המלון. מבצעי ספא בירושלים ניתן למצוא בבתי המלון האלה מאחר והם מתהדרים במתקן ספא ברמה גבוהה השוכן במלון וכמו כן תוכלו גם לבלות בבריכה של בית המלון, באחת מהמסעדות המצויות בתוכה או קרוב אליה או בחדר הכושר.

Jerusalem Mt. of Olives by Episcopal Florida, on Flickr

דרכי הגעה- טיסות לאילת אל על או אוטובוס של אגד?

בשביל להגיע אל העיר המרכזית השניה בישראל מבחינת התיירות, יש להדרים כמעט עד הסוף. הכוונה היא כמובן לאילת, העיר שנראה שנוסדה רק בשביל שיהיה לבתי המלון היכן להיבנות ולאנשים היכן להשתזף גם כשהחורף מגיע לשאר רחבי הארץ. מבחר רב של אופציות להגעה אל העיר הדרומית עומד בפני כל המעוניין בכך. האפשרות הנוחה ביותר היא של טיסות לאילת אל על, כשגם חברות התעופה ארקיע וישראייר באות בחשבון, מאחר ששלוש חברות התעופה המרכזיות בישראל מעניקות את האפשרות לטוס באמצעותן לאילת. הדרך השניה היא באמצעות אוטובוס של חברת אגד, שיוצא מתחנות שונות ברחבי הארץ ונוסע דרומה עם עצירה אחת או שתיים להתרעננות והדרך השלישית היא באמצעות רכב פרטי.

כיצד ליהנות מהעיר בין אם הגעתם עם טיסות לאילת אל על ובין אם ברכב פרטי

אילת משופעת במקומות בילוי ובאטרקציות לרוב, גם אם שמים בצד את בתי המלון הרבים שמצויים בעיר, כשבכל אחד מהם תוכלו למצוא משהו אחר לעשות כמו ספא, בריכה ומועדוניות לילדים, הכל כמובן תלוי בסוג המלון וברמת הכוכבים של המלון אותו בחרתם. לא משנה אם הגעתם עם טיסות לאילת אל על, עם נסיעה של אגד או ברכב האישי שלך, ההנאה שלך מבית המלון בו תבחר, מהפאבים המצוינים ומהמועדונים התוססים בעיר, מבטיחה לכם הנאה.

התגובות סגורות