מרץ 03

טיול לארה"ב – תרבות עשירה

בקטגוריה חופשות יוקרה באמריקה

קיימות אפשרויות רבות לטיולים בארצות הברית בהתאם לסוג החופשה המבוקשת. אוהבי הטבע ייהנו מהנופים והמסע בגרנד קניון, אוהדי העיר הגדולה יוכלו לבלות שעות ארוכות במנהטן ושוחרי החופים מוזמנים לחופי קליפורניה. ברוב היעדים תוכלו להיעזר במדריכי טיולים או לשכור רכב ולגלות בעצמכם את אתרי התיירות אבל גם את המקומות המועדפים על התושבים.

טיול לארה"ב

ישראלים היוצאים אל טיול לארה"ב צריכים להצטייד בדולרים, המטבע המקומי. מזג האוויר תלוי באזור אליו אתם נוסעים – המדינות הדרומיות חמות יותר וככל שתצפינו החורף יהיה קשה יותר. בניו יורק ובמדינות השכנות יורדים גשמים ושלגים והטמפרטורות נמוכות מאוד. בקיץ הטמפרטורות גבוהות, אך במרבית המקומות, בעיקר במדינות הצפוניות, יש עדיין סיכוי לגשמים. למטיילים שמעוניינים לחצות מספר מדינות מומלץ להזמין טיסות פנימיות, שכן נסיעות ברכבת הן ארוכות מאוד, או לשכור רכב וליהנות מהנופים המיוחדים והדרכים המעניינות.

טיול ליער השחור

צעירים ומשפחות שמחפשים חופשה מהנה ונופים עשירים ומיוחדים ימצאו את כל אלה ויותר בטיול ליער השחור. היער השחור הוא רכס הרים בדרום-מערב גרמניה והוא גובל עם שוויץ וצרפת. עיירות ציוריות סמוכות אליו, פארק אירופה נמצא לצידו ואטרקציות רבות זמינות למטיילים: פארק השעשועים סטינווסן פארק שבו תמצאו מגלשות אלפיניות, גשרי חבלים ורכבל; פארק המים לגונה; מעיינות מים בעיירת באדן-באדן ופארק ציפורים שמארח גם מופעים מיוחדים.

תחבורה ביעד השחור

אזור היער השחור הוא הררי ומיוער, מה שהופך אותו לנעים יותר ומהווה מפלט מצוין לישראלים שמבקשים לברוח מהקיץ הישראלי. מאחר והאזור מיוער יש צורך בכלי רכב כדי להגיע אליו ולהתמצא בו, אך ניתן לשכור רכב בקלות. באמצעות אוטובוסים תוכלו להגיע לפארק אירופה ולכפרים בסביבת היער ולמעוניינים יש גם רכבת מיניאטורית ואפשרות להשכרת אופניים.

התגובות סגורות