מרץ 06

השכרת רכב בארה"ב

בקטגוריה חופשות יוקרה באמריקה

שם המאמר: השכרת רכב בארה"ב
דורג על ידי יוחאי בתאריך 6.03.14
דירוג המאמר: 4.5

ארה"ב, ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, היא אחת המדינות אליהן כולם חולמים להגיע. כל מדינה וכל עיר בשטחה העצום של ארה"ב מציגות נופים אחרים, אתרים אחרים ואנשים השונים אלה מאלה, כך שלא משנה לאיזה מקום תגיעו, החוויה ככל הנראה מובטחת.

השכרת רכב בארה"ב בחוף המזרחי

אחד הדברים השכיחים ביותר בקרב מטיילים בארה"ב הוא השכרת רכב. ארה"ב מתפרשת על שטח עצום, ועל מנת שתוכלו לבקר ביותר ממקום אחד, האפשרות הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות רכב. בין אם תהיו מעוניינים לטייל בחוף המזרחי ובין אם תהיו מעוניינים להגיע דווקא לזה המערבי, השכרת רכב בארה"ב תוביל אתכם לנוע באופן חופשי ממקום למקום, ללא כל צורך של התניידות בטיסות פנימיות או נסיעה ברכבות. קחו לדוגמא את החוף המזרחי. אם תגיעו אל החלק הזה של ארה"ב קרוב לוודאי שתנחתו בניו יורק. דווקא בניו יורק עצמה אולי יהיה לכם הרבה יותר נוח לנוע ברכבת התחתית על מנת להתחמק מהפקקים של הכבישים המקומיים הסואנים, אך אם תהיו מעוניינים להמשיך הלאה ולטייל לאורך החוף המזרחי, מומלץ מאוד שתשכרו רכב. באמצעות כלי התחבורה שיהיה צמוד אליכם, תוכלו למשל להמשיך לאילינוי ולבקר בשיקאגו, או דווקא לנסוע אל פלורידה ולבקר בפארק השעשועים של דיסני הממוקם באורלנדו.

השכרת רכב בארה"ב בחוף המערבי

אם תבחרו בחוף המערבי, גם כאן רכב יעשה עבורכם את העבודה, אבל ייתכן מאוד שהרכב בו תסעו יהיה שונה לחלוטין. אם בפלורידה למשל בחרתם ברכב עם גג פתוח על מנת ליהנות מהשמש הבוהקת, הגעה אל מינסוטה שממוקמת בחלק המערבי, כנראה שתוביל אתכם לבחור ברכב עם גג סגור, ואם אפשר גם כזה עם מערכת חימום פנימית. השכרת רכב בארה"ב תהיה שונה גם בין שיקאגו ללוס אנג'לס למשל. שיקאגו מתאימה יותר לטיולים עם כל המשפחה, או אז תבחרו ברכב משפחתי שיכול להכיל את כולכם, כשלעומת זאת נסיעה בכבישי לוס אנג'לס תיראה לכם מוזרה עם רכב משפחתי,כך שייתכן כי תבחרו ללכת על רכב יוקרה, כזה עליו תמיד חלמתם לנסוע אך חששתם מתגובות הנהגים האחרים,כזה שבאיזור בוורלי הילס ובשכונות דומות ברחבי לוס אנג'לס, אף אחד לא יסתכל עליכם אחרת כי הוא יהיה אחד מיני רבים.

התגובות סגורות