פבר' 11

חופשה במילאנו בפסח

בקטגוריה חופשות יוקרה באירופה

אם אתם מתכננים חופשה בפסח ועוד לא הייתם במילאנו תגלו את אחת הערים המיוחדות והיפות באיטליה המשלבת ישן עם חדש ומהווה את מרכז האופנה של העולם ובה עוד כמה מוסדות תרבות חשובים. למילאנו ניתן להגיע מהארץ בטיסה ישירה לשדה התעופה מלפנסה הממוקם ליד עיר וורונה הנמצאת בסמיכות למילאנו. לכבוד חג הפסח  ניתן להזמין גם חבילות נופש למילאנו לכוללות טיסה ומלון וגם רכב שכור לאלה שרוצים לטייל בסביבה, ויש הרבה מה לראות.

חופשה במילאנו – בירת צפון איטליה

מילאנו היא בירת האופנה והתעשייה של איטליה והיא נחשבת לבירת החלק הצפוני של המדינה הממוקמת בחבל לומברדיה. מעת לעת ישנם ויכוחים באיטליה לגבי הפרדת המחוז הצפוני העשיר מיתר איטליה, אך אלה בינתיים דיבורים בלבד. מילאנו מאופיינת בחנויות אופנה מהיוקרתיים בעולם, גלריות עיצוב מרהיבות, אירועי תרבות רבים, חיי לילה סוערים, מסעדות מעולות ובתי קפה נפלאים.

חופשה במילאנו – אטרקציות בעיר

חופשה במילאנו מתאימה לחובבי האופנה, הארכיטקטורה והתרבות וגם לחובבי הכדורגל. במילאנו תוכלו לבקר בבית האופרה המפורסם לה סקאלה ולחזות ביצירות אומנות מפורסמות הכוללות את "הסעודה האחרונה" של ליאונרדו דה וינצ'י. תוכלו ליהנות גם מתיאטרון משובח, קתדרלות רבות וכיכרות יפות. ביקור בדאומו של מילאנו הוא חובה לכל תייר. זוהי הקתדרלה המרכזית בעיר ואחת המרכזיות בעולם שבכיכר שלה יכולים להשתתף חמישים אלף איש בתפילת יום ראשון. גם ביקור ברובע נביליו, רובע התעלות של העיר על בתי הקפה הקטנים שבו מאד מומלץ.

חופשה בפסח במילאנו ומעבר לה

חופשה בפסח במילאנו יכולה להביא אתכם גם לכל החלק הצפוני של איטליה. מילאנו קרובה להרי הדולומיטים ולאגמי הצפון הנהדרים ולכל ערי איטליה המפורסמות. חופשה במילאנו יכולה להיות מקסימה לכל המשפחה וגם לזוגות.

התגובות סגורות