מאי 19

חופשה אמיתית נעשית רק על הים

בקטגוריה חופשות ים יוקרתיות

שם המאמר: חופשה אמיתית נעשית רק על הים
דורג על ידי נוחי בתאריך 19.05.13
דירוג המאמר: 4.5

אם אתם רוצים להינות מחופשה מושלמת, אתם מוכרחים לעשות זאת על גבי הים. חופשה על יאכטה לכמה ימים, או שייט ארוך יותר, היא הדרך המיוחדת והמעניינת ביותר לראות את מקום היעד. הדרך הטובה ביותר להינות מיעד קרוב, או מכמה שעות של ים, היא באמצעות השכרת יאכטה – וככה אתם מבטיחים לכם, לבני זוגכם או לחברים שלכם את השעות הקסומות ביותר בכל יעד שתבחרו, בין אם קרוב כמו יוון ובין אם רחוק יחסית כמו אחת ממדינות סקנדינביה. מה היתרונות של השכרת יאכטה? הנה כמה יתרונות:

יתרונות של השכרת יאכטה

ראשית, לחובבי הטיולים הימיים שלא עושים זאת רק פעם בחמש שנים, השכרת יאכטה היא עדיין אטרקטיבית יותר מאשר קנייה של ספינה. התחזוקה והשמירה על ספינה עולה מאות אלפים. לעומת זאת, השכרה עולה רק כמה מאות דולרים שמתחלקת בין כל האנשים שיוצאים לטיול, קל וחומר אם משכירים אותה לנסיעה באמצעות חברת תיירות ואז העלות כלולה במחיר הטיול הדולרי הכללי. התחזוקה נעשית על ידי מקצוענים ואתם יכולים להיות רגועים שמה שתקבלו נמצא במצב טיפ טופ איכותי, ואתם לא צריכים לעסוק בכך.

Yachts by *impalaark, on Flickr

לקחתם, השתמשתם, החזרתם. למה לקנות ספינה אם אתם נוסעים לכמה שעות דייג בים עם החברים שלכם? בנוסף, השכרה מסייעת לכם לחשוב בגדול; הכוונה היא שתוכלו לשכור כל ספינה שבא לכם עליה, להתפרע עם הפנטזיה, גם אם אין לכם רישיון עבור הספינה הזו, כי היא גדולה מדי, למשל. אפשר לשכור ספינה עם סקיפר / קפטן, הוא עושה את העבודה… ואתם… נהנים!

אם אין לכם מושג אודות בקרת הינע של ספינה גדולה, היום תמורת סכום מסויים זה לא מונע מכם שום דבר. השכרת יאכטה או ספינה בכל גודל היא בעיקר תלויית התקציב שיש לכם, שהוא בכל מקרה נמוך מקניית הספינה שעולה לפעמים אפילו מיליון שקל.

התגובות סגורות