פבר' 28

מתי פונים אל מתאמת נסיעות מקצועית?

בקטגוריה כללי

החברה שלכם מתחילה להתרחב, ומחפשת שווקים לפנות אליהם בחו"ל. מדובר על תהליך מבורך מאד, אשר במסגרתו אתם צריכים להתחיל לשלוח את אנשי הצוות שלכם לפגישות תיאום בחו"ל, חתימה על עסקאות במדינות זרות, לצאת לכנסים ולתערוכות מקצועיות שונות, ובקיצור – להיות בחו"ל לא פחות מאשר בארץ. כמובן שהדרך לעשות זאת, היא דרך טיסות, שהות בבתי מלון, וכיו"ב. עם זאת, הדברים הללו עולים כסף, והדבר גם דורש לא פעם תיאום מורכב למדי, בפרט אם מדובר על יותר מיעד אחד.
לכן, יותר ויותר אנשי עסקים בארץ, מתחילים להעריך את העבודה של חברה, אשר תוכל לתאם עבורם את הנסיעות שלהם לחו"ל. לא מדובר על עוד סוכנות נסיעות רגילה, אלא על חברה מקצועית שמתאימה את עצמה לעולם של אנשי העסקים במאה ה21, ויכולה לעשות עבורם את המקסימום האפשרי בכל מצב.

על הסיוע של מתאמת נסיעות

אז מתי בעצם פונים אל חברה שהיא מתאמת נסיעות? קודם כל – כשברור לכם שאתם מתמודדים עם לא מעט שינויים בנסיעות שלכם לחו"ל. השינויים הללו מתקיימים באופן תכוף למדי – פגישות מתבטלות או מתווספות, המיקום שלהן משתנה, תערוכות חדשות צצות לפתע, ועוד כל מיני אירועים מפתיעים. אתם צריכים לגלות בעצמכם גמישות ולהגיע לפגישות הללו, אבל רק בעזרת מתאמת נסיעות אתם תוכלו להגיע אליהם תוך זמן קצר.

לחברה שמתמחה בתחום, יש בעצם שרשרת ארוכה מאד של קשרים, עם סוכנויות נסיעות זרות המתמחות בתחום עסקים, וכן חברות תעופה זרות. הדבר מאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות – כך אתם תוכלו לעלות על טיסות ברגע האחרון, במחירים נוחים למדי. יש לא מעט חשיבות ספציפית לקשרים של המתאמת בשוק האמריקאי. חלק ניכר מטיסות ונסיעות העסקים הן באופן טבעי לארה"ב שהיא המרכז העסקי הגדול ביותר בעולם. לכן, קשרים עם סוכנויות נסיעות אמריקאיות באופן ספציפי הן משהו שכדאי לכם לבדוק בשבע עיניים, כאשר אתם רוצים לבחור את החברה שתתאם עבורכם את הנסיעות.

בעצם, חברה מקצועית לתיאום נסיעות, צריכה להיות כמעין מתווכת עבורכם, בתהליך המו"מ מול הספקים השונים שיתנו לכם את השירות. הספקים הללו הן חברות התעופה, בתי המלון השונים, תערוכות וכנסים מקצועיים מיוחדים, וכן תחבורה פנימית בתוך המדינה הזרה. החברה צריכה ללוות אתכם בכל התהליך, ובעצם לבנות לכם את תיק הנסיעות האופטימלי. אתם תוכלו להגיע ליעד בזמן הקצר ביותר, ובמחיר המשתלם ביותר שיש.

מה עם חברות של מועדון הנוסע המתמיד?

כאשר מדובר על נסיעות עסקים תכופות, חברות בתוך מועדון הנוסע המתמיד, יכולה לסייע לכם רבות. כפי שאתם בוודאי יודעים, המועדון מאפשר ללקוחותיו לצבור כוכבים או נקודות, וככל שהם מבצעים יותר טיסות, הם משלימים יותר מהר את המספר הדרוש בשביל כרטיס טיסה חינמי.

אבל חשוב להבין, שבעזרת מתאמת נסיעות מקצועית, אתם תוכלו להפיק הרבה יותר מהמועדון. קודם כל, המתאמת תסייע לכם בבחירת המועדון המתאים ביותר לצרכים שלכם. יש לזכור כי היום חברות בתוך מועדון הנוסע המתמיד אל תקפה רק לחברת תעופה אחת – ולרוב מדובר על התאגדות של מספר חברות תעופה תחת מועדון אחד, ולכן יש משמעות רבה למועדון שבו אתם חברים. החברה המתאמת גם תוכל למצוא עבורכם את המועדון שמציג לכם את ההטבות הטובות ביותר, בהתאם לצרכים שלכם. זה לא רק כרטיסי טיסה חינם – זה שדרוג למחלקה טובה יותר, בידוק מהיר יותר בנמל התעופה, כרטיס טיסה שיושג לכם גם כאשר הטסה כבר מלאה, ועוד שורה של הטבות מיוחדות.

התגובות סגורות