מאי 20

להיכן יוצאים שייט הפלגות נופש?

בקטגוריה חופשות שייט יוקרתיות

שם המאמר: להיכן יוצאים שייט הפלגות נופש?
דורג על ידי סיגלית בתאריך 20.05.13
דירוג המאמר: 4.5

חלק מהאנשים שרוצים לצאת לחופשה חלומית, לא רוצים בהכרח לטוס ואז לטייל ברגל. למה בעצם לא לנצל את רוב שטחו של כדור הארץ, ולצאת אל שייט הפלגות נופש מדהים? ככה גם פוגשים אנשים מכל העולם ומגיעים למגוון מקומות, אבל גם נהנים מהאטרקציות והאירוח על הסיפון עצמו, ברמה הגבוהה ביותר שיש. אין ספק שיותר מכל הפלגה אחרת, אזי הפלגות באירופה, הן מהפופולריות ביותר שיש, בוודאי בקרב ישראלים.

 

מדוע דווקא באירופה?

כמובן שאפשר למצוא עוד יעדים נוספים עבור שייט הפלגות נופש. עם זאת, הפלגות באירופה הן פופולריות ממספר סיבות. הסיבה המרכזית נובעת מכך שמדובר על המרחק האידאלי – מצד אחד לא מדובר על הפלגה ביעדים קרובים מידי שאולי כבר ביקרתם בהם (כמו יוון ותורכיה), אך מהצד השני אין הדבר דומה כמו הפלגה במרכז אמריקה, באזור זר לחלוטין. אירופה ממוקמת במקום טוב באמצע.

 

ויש גם המון מה לראות

חשוב לציין, שכאשר מדובר על הפלגות באירופה, אזי מגוון היעדים הוא עצום, ויש לא מעט אזורים שבהם אתם תוכלו לבקר. ישנן הפלגות לאזור של דרום-מערב אירופה, אשר יתמקדו בעיקר באזור של איטליה וצרפת. ישנן הפלגות במערב אירופה, באזור של בריטניה ומדינות השפלה (הולנד, בלגיה וכו'). לעומת זאת, אם אתם רוצים שייט הפלגות נופש יוצאי דופן – בחרו במסעות השיט למדינות סקנדינביה בצפון אירופה.

 

ומה מבחינת המחירים?

לרוב, כאשר מדובר על שייט הפלגות נופש באזור אירופה, המחיר מתחלק לשניים – עלויות הטיסה למקום היציאה, והמחיר עבור השייט עצמו. יש לקחת בחשבון, כי המחיר של שייט הפלגות נופש כולל בתוכו את הוצאות הלינה, הארוחות, והכניסה לאטרקציות השונות בנמלים וגם אטרקציות על הסיפון עצמו, כך שהמחיר הוא משתלם במיוחד.

התגובות סגורות