מאי 08

מתלבטים לאן לנסוע הקיץ באירופה?

בקטגוריה חופשות יוקרה באירופה

שם המאמר: מתלבטים לאן לנסוע הקיץ באירופה?
דורג על ידי עדי בתאריך 8.05.13
דירוג המאמר: 4.0

אירופה נעימה יחסית בקיץ. לא קר בה, והישראלים אוהבים את מזג האוויר הזה כדי להינות משלל היעדים המקסימים שיש ליבשת להציע להם. בין היעדים הפופולארים – צרפת, גרמניה, אנגליה, אוסטריה, איטליה ועוד. אם אתם מחפשים חלופה זולה ואטרקטיבית, ישנן עוד מדינות מעניינות לראות. הפעם נתמקד בשתי מדינות: האחת צרפת היוקרתית והשנייה היא הונגריה האלטרנטיבית.

טיול מאורגן לבודפשט

אם אתם רוצים לצאת קצת מהשגרה של "מדינות ה'חייבים לראות'" באירופה, סעו להונגריה. טיול מאורגן לבודפשט יכול להיות פתרון מצוין עבורכם, ולא בגלל שאתם בהכרח מחפשים טיול שורשים. הטיסות מגיעות לנמל הבין לאומי פריהגי. בחורף התדירות של הטיסות יורדות ביחס לקיץ, כך שהכי קל למצוא טיסות בקיץ. אפשר לטוס בכל השנה, והמחירים בחורף זולים יותר. תחליטו מה חשוב לכם: תדירות או מחיר. בטיול מאורגן תוכלו לראות את כל מה שחשוב בעיר: מצד אחד ההתפתחות המערבית שלה, עם מרכזי הקניות והמסעדות. מצד שני, העיר העתיקה, הדנובה, הגשרים, האדריכלות היפה. כמובן שהאוכל ההונגרי הוא לא משהו שאפשר לפסוח עליו. אל תוותרו על מסעדות הפועלים. שדה התעופה מצוי 25 ק"מ מהעיר, ואפשר להגיע אליו מהעיר בתחבורה ציבורית או ברכב שכור.

Budapest by ParisSharing, on Flickr

נופש בצרפת

אם בכל זאת אתם רוצים להתמקד במדינה שנחשבת יוקרתית (או שפשוט טרם הייתם בה), צרפת, אתם עושים בחירה טובה. נופש בצרפת נחשב לאיכותי בעולם; מצד אחד מוזיאונים וגלריות ברמה הגבוהה ביותר (לובר למשל), אטרקציות כמו גני ורסאי ומגדל אייפל, האוכל הטוב באירופה (ויש האומרים הטוב בעולם) ואדריכלות מדהימה. אם אתם רוצים נופש בצרפת – בתור אנשים שלא היו בה, אתם חייבים לבקר בפריז, ולו רק כדי לשתות יין ולאכול פטיסרי. אם כבר הייתם בה, נסו יעדים אחרים כמו מרסיי, פרובנס ועוד.

התגובות סגורות