מאי 20

מדוע לצאת דווקא אל קרוזים?

בקטגוריה חופשות שייט יוקרתיות

שם המאמר: מדוע לצאת דווקא אל קרוזים?
דורג על ידי סימה בתאריך 20.05.13
דירוג המאמר: 5.0

אתם מעוניינים בנופש שיהיה בלתי נשכח, אלא שכבר ביקרתם במקומות רבים – הייתם בלא מעט יעדים ברחבי אירופה, וגם התארחתם במתחמים שונים, כולל במלונות הכל כלול. עם זאת, דבר אחד עדיין לא ניסיתם – האם הייתם בתוך שיט קרוזים? מדובר על שייט הפלגת נופש , שבעצם משלב בין ביקור במגוון של יעדים, לבין מלון הכל כלול – אשר פשוט נמצא על הסיפון עצמו.

 

למי זה יכול להתאים?

לכל אחד! האוכלוסיה שיוצאת אל קרוזים היא מגוונת מאד, משום שמדובר על סיפון עצום, נותן שירות מלא לכל אחד. בין השאר, תוכלו לצאת אל שייט הפלגת נופש בסגנון רומנטי, עם חדרים גדולים ומטופחים שמיועדים לזוגות. ישנן הפלגות קרוז אשר מיועדות למשפות עם ילדים, כך שיש שפע של אטרקציות והפעלות לילדים – החל ממופעים ועד לבריכות, כשההורים יכולים ליהנות כמובן מהפינוקים השונים שמיועדים למבוגרים.

 

דרך מיוחדת להכיר תרבויות

עוד סיבה טובה לאת אל שייט הפלגת נופש, הוא בכך שדרך ההפלגה אתם תוכלו להיחשף לתרבות המקומית בארצות היעד. הספינה עצמה עוגנת לרוב בכל יום באתר שונה – כאשר אתם יכולים לבקר בערי הנמל השונות, לטעום מהאוכל המקומי, וגם להיכנס לאטרקציות תיירותיות. עייפים ולא רוצים לצאת? אין בעיה! אפשר להישאר על הסיפון של קרוזים, לנוח, וליהנות משפע האטרקציות.

 

מתאים לכל אחד

חשוב לציין כי חברות קרוזים מקיימות גם אופציות עבור שייט הפלגת נופש לאנשים עם צרכים משתנים. ישנן הפלגות כרוז עם ארוחות כשרות ואף כשרות למהדרין לדתיים וחרדים. ישנן הפלגות אשר מותאמות לאנשים עם מוגבלות בתנועה, והתאמה מלאה לכסאות גלגלים ועזרים נוספים. מהצד השני, ישנן הפלגות נופש עם מתקני ספורט שונים , אולמות קולנוע, ואפילו חנויות שנמצאות על הסיפון!

התגובות סגורות