מרץ 03

מה תעדיפו השנה – הפלגות לים הבלטי או חופשת סקי בקלאב MMV ?

בקטגוריה חופשות שייט יוקרתיות

רשת מועדוני MMV באלפים הצרפתיים הינה רשת סקי מעולה ומאד ידידותית למשפחות ואם אתן מחפשים חופשת חורף טובה לפני שהחורף יעלם כליל מומלץ להגיע לכל אחד ממועדוני MMV שבהרי האלפים ולעשות נופש מדהים באיכות מעולה ובמחירים אטרקטיביים. עוד סוג של חופשה שמאד מומלצת לימי האביב או הקיץ הן הפלגות בים הבלטי. הפלגות אלה לוקחות אתכם לטיול מרהיב בים זה עם ביקור בכמה מבירות אירופה הצפוניות ובערים ידועות אחרות. הזמנת קרוזים אלה כוללות טיסה לנמל היציאה וחזרה לארץ וכל הכלול על הספינה לכל ימי ההפלגה.

קלאב MMV – חופשת סקי באלפים הצרפתיים

הרשת כוללת 18 מועדונים שונים באלפים הצרפתיים ועשרים ושש שנות נסיון בסוג זה של אירוח. קלאב MMV מתמחה בחופשות סקי והוא לא מתיימר להציע לכם חופשות שונות בכל רחבי תבל. בניגוד למועדונים ורשתות אירוח אחרות הפועלות באלפים רשת קלאב MMV עובדת בשיטה מודולארית כאשר הנופשים מתאימים את החופש לצרכים שלהם ומשלמים רק על אלמנטים אלה. שיטה זו מכונה ski a ka crate והיא מוזילה עלויות לעומת חופשות הכל כלול שלא לכל אתם זקוקים ולא בהכל אתם משתמשים. אתרי סקי של קלאב MMV מיועדים לכל הרמות בכל הגילאים וחבילת נופש כזו מהארץ כוללת טיסה לז'נבה, העברות או השכרת רכב, 7 לילות של פנסיון מלא וסקי פס באתר עצמו לכל ימי החופשה. האירוח כולל חדרים מאד נוחים ומרווחים, שלוש ארוחות ביום – בוקר צהריים וערב כאשר ארוחת הערב היא הארוחה החמה והגדולה של היום. קלאב MMV מציע לכם גם ליהנות מארוחות ים תיכוניות או מקסיקניות בימים מיוחדים ותמצאו במקום בר משקאות ויינות ומזנון חופשי להכנת סלי פיקניק לאלה היוצאים לגלישה לכל היום. המועדונים מציעים לכם אפרה סקי משובח עם משחקים, ערבי בידור ומופעים שונים, ערבי ריקודים סאונה וג'קוזי.

קלאב MMV – תענוג גם לילדים

גם ילדים נהנים ברשת מועדונים אלה עם מועדונים לבני 4 עד 12 בפעילויות המותאמות לגילאים אלה עם מדריכים צעירים ונמרצים. בחלק מהמועדונים ישנה פעילות ייעודית לבני 12 עד 15 ויש שיעורי סקי לכל הרמות ולכל הגילאים. השכרת הציוד או שיעורי הסקי והסנואובורד אינם כלולים במחיר החבילה הבסיסית.

הפלגות לים הבלטי

הפלגות לים הבלטי הן גם חבילת נופש מאד מומלצת לזוגות או משפחות עם ילדים והיא יוצאת מנמל קופנהאגן שבדנמרק ומשייטת לאורך חופי הים הבלטי ועוצרת בכמה מערי צפון אירופה המוכרות כמו סטוקהולם בירת שוודיה, סנט פטרבורג שברוסיה וטאלין שבליטה. אפשר לומר שגם הפלגות לים הבלטי הן חופשות הכל כלול, אבל בניגוד לחופשות הסקי שבאלפים העונה שבה יוצאות אוניות פאר אלה להפלגות היא מחודש מאי ועד לחודש אוגוסט.

הפלגות לים הבלטי – נופש כפול

הפלגות לים הבלטי כמו הפלגות לים התיכון כוללות נופש כפול. זה שעל הספינה עצמה וזה שבביקורים בערי החוף שאליהן יורדים. הנופש על הספינה כולל את כל הארוחות, תא עם חלון או עם מרפסת לכוון הים, מועדוני לילה עם הופעות בכל לילה, אולמות קולנוע, קזינו, פעילויות מיוחדות לילדים ולבני נוער, חנויות פטורות ממיסים, פאבים רבים וכדומה. על גבי הסיפון יש בריכות שחייה, מרפסות שיזוף ג'קוזי וכיוצא באלה. חובבי הספורט ימצאו חדר כושר גדול ומשוכלל מסלול ריצה וכדומה.
וכאשר האנייה עוגנת בכל אחת מהערים המצויות במסלול ההפלגה ניתנת לנוסעי האונייה לרדת לעיר וליהנות מסיורים מודרכים במקום, ביקור באטרקציות שונות ומאכילה במסעדה מקומית.

התגובות סגורות