פבר' 21

מועדונים בתאילנד ובבנגקוק

בקטגוריה חופשות יוקרה במזרח הרחוק

שם המאמר: מועדונים בתאילנד ובבנגקוק
דורג על ידי דלית בתאריך 21.02.13
דירוג המאמר: 4.5

תאילנד היא אחת הארצות המועדפות על תיירים מישראל המגיעים אליה מדי שנה. רבים מבין המבקרים מגיעים לתקופה קצרה של שבועיים שלושה ואחרים מגיעים לכמה חודשים. בנוסף לטיולים במשך היום מבקרים התיירים במועדונים בתאילנד.

סוגי המועדונים הם רבים ובכל אחד אפשר למצוא את הייחוד שלו. שתיית אלכוהול מקובלת מאוד בתאילנד ולכן היא מוגשת במועדונים. מאחר ובנגקוק היא אחד היעדים המבוקשים ותיירים רבים מבקרים בה ענף המועדונים משגשג וכמו בכל המועדונים בתאילנד כך גם בבנגקוק התפוסה מלאה.
תיירים רבים מגיעים לבילוי במועדונים בתאילנד כדי להוציא אנרגיה שהצטברה אצלם במשך היום. בכל רובע מרובעי הערים אפשר למצוא מועדונים וחלקם הם מועדונים המיועדים לגברים בלבד. הופעות של הליידי בוייז מקובלות וזוהי אחת החוויות המומלצות לתיירים.

Thailand 2010 by keithusc, on Flickr

בילוי וחיי לילה בבנגקוק

בנגקוק, עיר הבירה של תאילנד היא יעד חשוב ביותר מיעדי התיירים המגיעים לתאילנד. לא אחת מתחיל הטיול בבנגקוק ועם רדת החשיכה ואיתה הלילה מחפשים התיירים מקום לפרוק את עייפות היום. אחת הדרכים המקובלות ביותר בתאילנד והיא אופן חיי הלילה היא הבילוי במועדונים בתאילנד בלילה על כל הגוונים.

החיי לילה בבנגקוק כוללים תרבות מקומית ומוסיקה מכל העולם. כל תייר המגיע לתאילנד ובין היתר לבנגקוק יכול למצוא את הבילוי המתאים לו.
אחת הדרכים הנבחרות על ידי תיירים רבים היא הליכה למועדון לילה בו מתקיימות הופעות של ליידי בוייז. מועדוני החשפנות הם חלק נכבד מחיי הלילה בבנגקוק והם מקובלים בקרב גברים רבים.

בחלק מהפאבים, הפתוחים במשך כל הלילה, אפשר למצוא בארמנים המשמשים כחלק מצוות הבידור של המקום ומבדרים את המבקרים בלהטוטים.
בנגקוק היא לא רק מקום לטיולים וחופים משגעים ורבים מבין התיירים מחפשים גם מקומות בילוי לשעות הלילה. במקרים רבים התיירים הם אלה שמעבירים אחד לשני המלצות למקומות "נחשבים" לבילוי חיי הלילה בבנגקוק.

התגובות סגורות