אפר' 08

על מחלקת עסקים בריטיש איירוויס וקונטיננטל איירוויס

בקטגוריה חופשות יוקרתיות במיוחד

שם המאמר: על מחלקת עסקים בריטיש איירוויס וקונטיננטל איירוויס
דורג על ידי צופית בתאריך 8.04.13
דירוג המאמר: 4.5

הטיסה במחלקת עסקים, היא שונה באופן מהותי מטיסה במחלקת תיירים. המחיר הוא כמובן שונה, אך התמורה שאתם מקבלים, היא גבוהה פי כמה. הרעיון הוא, שכאשר אדם טס במחלקת עסקים, הוא נהנה מרמת אירוח ומפינוקים שונים, וגם מרמת שירות גבוהה יותר. כך, כשהאדם מגיע ליעד, הוא רענן, שבע ויכול ישר להתחיל לעסוק בעבודה. מחלקות העסקים מכאן קיבלו את שמן – כי רוב האנשים שנוסעים בהן הם אנשי עסקים, אשר צריכים להתחיל לעבוד מיד כשהם מגיעים ליעד. מחלקה זו פחות מיועדת לתיירים, שפשוט צריכים להגיע ליעד הנופש שלהם. במחלקת העסקים, חשוב מאד שהנוסע יקבל את השירות הטוב ביותר, וכי הטיסה לא תהיה עליו מעמסה. הפעם, אנו נתמקד בשתי מחלקות עסקים שונות. נסביר על מחלקת עסקים בריטיש איירוויס, ועל מחלקת העסקים של טיסות קונטיננטל, חברת התעופה האמריקאית המפורסמת.

 

כל מה שצריך לדעת על קונטיננטל איירוויס

 

כאשר אנו מדברים על טיסות קונטיננטל, חשוב להיות מדויקים ולומר כי חברת קונטיננטל איריוויס כבר לא קיימת כחברה עצמאית. לפני מספר שנים היא התאחדה עם חברת יונייטד איירליינס. עם זאת, החברה עדיין רלוונטית לנוסע הישראלי. קונטיננטל היא חברת התעופה שמקיימת טיסות ישירות מישראל לניו יורק, ומחיריה גם נחשבים לרוב נמוכים יותר מהמחירים של אל על, בין אם מדובר על מחלקת תיירים ובין אם מדובר על המחלקה העסקית.

המחלקה העסקית של חברת קונטיננטל בקו בין ישראל לניו יורק, נחשבת לאחת מהמחלקות היוקרתיות ביותר שיש. למעשה, המחקה גם מכונה business first. כלומר – כמעין שילוב בין מחלקה ראשונה למחלקת עסקים. לכן מבין מחלקות העסקים היא נחשבת ליוקרתית ביותר שיש. הכסאות מרופדים היטב, וכללים עיצוב ארגונומי מיוחד שמתאים לגוף שלכם. מולכם יהיה מסך מגע גדול יחסית, בגודל של יותר מ15 אינץ'. במסך אתם תוכלו לבחור בין ערוצי סרטים ושמע, ובחלק מדגמי המטוסים יש גם אפשרות לחיבור נגני המוזיקה שלכם. כך אם יש לכם סרט ששמרתם על הנגן – תוכלו לצפות עליו במסך במטוס!

גם המנות שמוגשות בקונטיננטל ידועות באיכות הגבוהה שלהן. מדובר על מנות שמוכנות ע"י שפים ידועים מרחבי העולם, כאשר יש הקפדה גם על מבחר של סוגי אלכוהול משובחים. החברה מספקת טרקליני אירוח הן בנתב"ג והן בנמל התעופה ניוארק אשר נמצא במסוך לניו יורק. מדובר ללא ספק על חוויה מדהימה, אשר כנראה שהחוויה היחידה שדומה לה – היא זו שאתם תקבלו במסגרת של מחלקת עסקים בריטיש איירוויס.

 

מה בריטיש איירוויס מציעים?

 

טיסות קונטיננטל מומלצות בעיקר למי שצריך להגיע בצורה מהירה לניו יורק לרגל עסקים. עם זאת, בריטיש איירוויס ידועה בתור חברה שמומלצת לכל מי שצריך להגיע למגוון יעדים ברחבי אירופה. מחלקת עסקים בריטיש איירוויס ידועה באיכות הגבוהה ובתמורה המלאה שהיא מעניקה לנוסעים שלה. מחלקת העסקים מאפשרת לכם להזמין מקום ספציפי בתוך המטוס דרך הסמארטפון שלכם, עד 24 שעות לפני הטיסה. בכך, החברה מגלה גמישות רבה, שכן אנשי עסקים רבים צריכים להזמין לעתים טיסה בהתראה קצרה מאד ליעד מסוים.

הטרקלין שהחברה מציעה הוא מהיוקרתיים ביותר שיש – מנות אוכל שמוגשות באופן חופשי, בר אלכוהולי משובח, ופינות מנוחה. אם מדובר על הטרקלין של החברה בלונדון, אף תוכלו ליהנות מבית קולנוע פרטי ואף מתחם ספא פרטי – כך שתוכלו להעביר את השעות לפני הטיסה בנינוחות.

 

מבחינת הטיסה עצמה, בבריטיש איירוויס לא חוסכים עליכם כסף – אתם תיהנו ממושבים נוחים במיוחד, עם אפשרות לכוונון עצמי נרחב מאד. אתם תקבלו תאים אישיים לאחסון כל החפצים שלכם וגם שקעים אישיים לטובת נגנים או מחשבים ניידים. האורחות שמוגשות הן ברמה גבוהה, וקיימת גם הקפדה על אספקת יינות איכותיים מאד.

התגובות סגורות