דצמ' 30

כל המידע על טיסות לארצות הברית

בקטגוריה חופשות יוקרה באמריקה

שם המאמר: כל המידע על טיסות לארצות הברית
דורג על ידי נטשה בתאריך 30.12.12
דירוג המאמר: 4.5

הטיסות מישראל לארצות הברית יוצאות משדה התעופה בלוד לרוב המדינות ביבשת. ישנן טיסות ישירות ויש עם חניית ביניים. מהערים הפופולאריות ביותר בארה"ב אפשר למנות את ניו יורק ולוס אנג'לס, שני מרכזים חשובים מבחינה תרבותית שישראלים אוהבים לבקר בהם.

יש טיסות ללוס אנג'לס בשתי דרכים האחת ישירות והשנייה עם חנייה באחת המדינות וטיסת המשך ללוס אנג'לס. מרבית הטיסות לארצות הברית הן טיסות לניו יורק ומשם בטיסת המשך ליעד המבוקש. הטיסה לניו יורק אורכת כעשר שעות וטיסת המשך מניו יורק ללוס אנג'לס אורכת בין ארבע לחמש שעות, כמעט כמו טיסה מישראל לאירופה. לנוסעים רבים בוחרים בטיסות ללוס אנג'לס עם חניית ביניים וזאת כדי לשחרר את הגוף מהישיבה הארוכה. מומלץ לטסים לקום מדי פעם ממושביהם ולהתהלך במטוס כדי למנוע כיווץ שרירי הגוף. למשפחות הטסות בטיסות לניו יורק, ליעדים אחרים בארצות הברית או ללוס אנג'לס, במיוחד עם ילדים כדאי להצטייד בחומר קריאה ובמשחקי חברה על מנת להעביר את הזמן וכדי שלילדים תעבור הטיסה בצורה טובה וקלה כמה שאפשר.

IMGP4067.JPG by Matoken, on Flickr

מספר רב של טיסות לניו יורק יוצאות בכל שבוע מישראל וחזרה, במשך כל השנה. בעונת התיירות, בחודשים הקיץ יוצאות 22 טיסות בשבוע ובחורף 16. כמות התיירים היוצאים לביקור בארצות הברית בעונת התיירות מצריכה טיסות רבות. כניסה לארצות הברית מצריכה אשרה והשגרירות האמריקאית מנפיקה אשרות בדרך כלל לעשר שנים. מאז אסון התאומים מקפידים האמריקאים בבדיקות הביטחוניות וכדי למנוע כניסה לצורך עבודה, יש צורך בויזה אותה מקבלים לאחר בדיקות קפדניות. הויזה מאפשרת כניסה בשערי ארצות הברית וכל אחד ממעברי הגבול מאושרת לנכנסים שהות של מחצית השנה. לאחר תקופה זו על התייר לעזוב את ארצות הברית או להאריך את ויזת השהייה במשרד של מחלקת ההגירה. ויזת תיור אינה מהווה רישיון עבודה.

התגובות סגורות