יוני 25

טיול יוקרתי לארה"ב

בקטגוריה חופשות יוקרה באמריקה

שם המאמר: טיול יוקרתי לארה"ב
דורג על ידי קורל בתאריך 25.06.12
דירוג המאמר: 4.5

כשאתם מתכננים את החופשה החלומית הבאה שלכם אל תחשבו שבאינטרנט תוכלו למצוא הכל. האינטרנט הוא מקום מדהים למצוא בו דילים טובים בכל תחום וגם בתחום בחופשות והטיולים לחו"ל אבל לא תמי תוכלו למצוא בו את המקומות שבאמת תוכלו לראות בכל טיול. טיולים מאורגנים הם התשובה לכל מי שחשב שאף פעם הוא לא מגיע למקומות השווים באמת בכל מקום שאליו יצא. טיול יוקרתי לארה"ב הוא לא טיול שמכסה אפילו עשרה אחוז מארץ ענקית זו, אבל טיול יוקרתי יביא אתכם לכל אותם מקומות שלא תשמעו עליהם, ולא רק למקומות הידועים והמוכרים לכולם. טיול מאורגן לארצות הברית חוסך לכם כאב ראש באירגון הטיול ומאפשר לכם להרגע ולהיסחף עם הנופים, המקומות והאתרים שאליהם תגיעו – ובמיוחד לא חוסכים כסף על הפרטים. מדובר בטיולים יוקרתיים!

Phot.Old.USA.New.York.Manhatten.088224.009.01

טיולים יוקרתיים לארצות הברית

טיולים יוקרתיים בארצות הברית מאורגנים בדרך כלל לפי האיזורים כאשר החוף המערבי מהווה אטרקציה בפני עצמה וכך החוף המזרחי. שני מקומות אלה שונים זה מזה באופן ניכר וכמעט קשה לדעת שמדובר באותה המדינה. טיולים מאורגנים מחברים אתכם עם אנשים בעלי אותו העניין שלכם, מארגנים לכם הכל כולל המלונות והנסיעות או טיסות לארה"ב ועד מקומות האוכל והקניות. בחוף המזרחי מתמקד טיול יוקרתי בערי החוף כמו ניו יורק, בוסטון, פילדלפיה ווושינגטון הבירה כשהדגש הוא על תקופת הקמת ארצות הברית, המלחמה עם הבריטים והחוקה האמריקנית. במערב הדגש הוא על ערים כמו לוס אנג'לס, סן פרנסיסקו ולאס ווגאס כשהטיול לוקח אתכם לאתרי נופש, חופי ים, נופים טבעיים וכדומה.

טיולים יוקרתיים: ממש לא דיל עלוב!

בזמן שטיול יוקרתי מאורגן יכול לקרוץ למי שמעוניין בטיול מסודר עם אנשים אחרים, דילים לחו"ל יכולים להיות אטרקטיביים לאנשים ומשפחות שאוהבים לטייל בעצמם ולקבוע את לוח הזמנים והסדר לעצמם. דילים לחו"ל יכולים לכלול טיסות, מלונות וגם השכרת רכב בדיל אחד שיוזיל לכם את המחירים באופן ניכר.

 

למדריך הרשמי של ניו יורק

התגובות סגורות