מרץ 03

קרוזים בים התיכון ובפיורדים

בקטגוריה חופשות שייט יוקרתיות

קרוזים הפכו בשנים האחרונות לצורת חופשה ונופש מאד מבוקשים ומאד פופולאריים. הקרוזים המוכרים לתייר הישראלי הם הקרוזים של הים התיכון ויש המכירים את הקרוזים היוצאים לים הקריבי בעונת החורף. כיום ניתן לצאת לקרוזים כאלה גם בצפון אירופה בים הבלטי וגם בפיורדים של נורווגיה ולשלב חווית טיול טבע מרהיב עם הפלגה על גבי אוניית פאר עם כל הפינוקים האפשריים.

קרוזים בים התיכון

קרוזים בים התיכון נערכים בחודשי האביב הקיץ והסתיו וניתן לצאת להפלגות גם מנמלי הארץ – אשדוד וחיפה או להצטרף להפלגה במערב הים התיכון באחד מנמלי דרום אירופה. שני המסלולים העיקריים של הפלגות בים התיכון הוא המסלול היווני שחג בין איי יוון וסמוך לחופי טורקיה. קרוזים אלה מתקיימים על גבי אוניות פאר גדולות עם בריכות שחיה, מועדוני לילה והופעות רבות, קזינו, מסעדות ופאבים רבים וחנויות פטורות ממסים. קרוזים בים התיכון לוקחים אתכם לאיים כמו רודוס, כרתים, קוס וכדומה. קרוזים בים התיכון בחלק המערבי של אירופה יקחו אתכם לסיור סביב איטליה דרום צרפת, ספרד והאיים שבאיזור. היציאה מותנית בטיסה לאחד מנמלי העגינה של הספינה.

קרוזים לפיורדים של נורווגיה

קרוזים לפיורדים של נורווגיה יוצאים מקופנהאגן שבדנמרק לשמונה ימים של טיול מרהיב לאורך חופיה הטבעיים והפראיים של נורווגיה. קרוזים לפיורדים כוללים עגינה וביקור בכפר דייגים עתיק יומין, בצפייה בחיות פראיות כמו דובים לבנים, לווייתנים, כלבי ים וחיות ים נוספות. הקרוז כולל גם עצירה וביקור באוסלו בירת נורווגיה. ההפלגה היא על גבי ספינת פאר גדולה בנפח של 90 אלף טון ועם מקום לשלושת אלפי נוסעים וכאלף אנשי צוות. על הספינות תמצאו את כל הדברים שיהפכו את הקרוז לנופש מדהים.

התגובות סגורות