פבר' 26

דרום אמריקה – היבשת המושלמת לצעירים

בקטגוריה חופשות יוקרה באמריקה

שם המאמר: דרום אמריקה – היבשת המושלמת לצעירים
דורג על ידי דורית בתאריך 26.02.13
דירוג המאמר: 4.5

רבים מהישראלים הצעירים שזה עתה השתחררו מהצבא נוסעים לדרום אמריקה לטיול. רובם נוסעים לברזיל וארגנטינה, אולם לא רק.

South America - Patagonia by popejon2, on Flickr

טיסות לדרום אמריקה מגיעות במספר סוגי חבילות – לפעמים למוצ'ילרים, כלומר זולות ומינימאליות (עלות כרטיס ממוצע הוא כ-5000 שקלים לאדם) ולפעמים למטיילים מבוגרים כחבילות יעודיות, שעולות יותר בשל הלינה והנוחות הגבוהה יותר הנדרשת על ידי הנוסע.

היום אפשר למצוא כרטיסי טיסה זולים ואיכותיים דרך האינטרנט. לקראת נסיעה לדרום אמריקה חשוב לזכור לארוז דברים מסויימים. ראשית, מזג האוויר שם "הפוך"; כאן קיץ, שם חורף וההפך. לכן, קחו את הבגדים ההפוכים ממה שאתם לובשים כאן. חשוב לקחת תיק קטן עם עזרה ראשונה, ספר ומצלמה. חשוב לקחת בגדים יעודיים לסוג הטיול; למשל, סקי או טיפוס הרים דורש נעליים מיוחדות, בגדים נגד קור והזעה ועוד.

תאילנד – אפשר גם עם ילדים

היום בהחלט אפשר לעלות על טיסות לתאילנד עם הילדים. אמנם זה לא טיול קל ובעיקר לא טיסה קלה, אבל אם מתארגנים היטב מראש, אפשר לצלוח זאת בכיף רב. השיה והאטרקציות הזולות מתקזזות עם מחיר הטיסה היקר וזה משתלם בהחלט עם ילדים.

מה לקחת אתכם כדי להעביר את השהות עם הקטנים? כל הציוד שמתאים לילדים (מחיתולים ועל מנשא או בוסטר, תלוי בגיל); טבלט עם סרטים לילדים וספרים אהובים עליהם; תרופות ללא מרשם. המלונות בתאילנד וגם האטרקציות (גני שעשועים, פארקים גדולים, גני חיות ואפילו חיי לילה – לא בחלק "למבוגרים בלבד"!) מתאימים לילדים ובכך יתרון גדול; זוהי מדינה אקזוטית ואם תתכננו את הטיול היטב הילדים יהנו מאד ממנו. חשוב לוודא מראש שהילדים יכולים להיכנס לאטרקציה, יש מדריך או רישיון מתאימים. למשל, מחנה הפילים מאי סה… למשל גן חיות צ'אנג מאי… פלנטריום בבנגקוק… גן טיגריסים בסרירצ'ה ועוד.

התגובות סגורות